Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

 

I juz po Balu! Właściwe, to ten Sylwester troszke na siłę i naciągany jest: trzeba się dobrze bawić, a jak trzeba, to nie zawsze sie chce (o ironio!) No w każdym razie zmierzam do tego, że najmilej wspominam właśnie samotnego ( z dzieciaczkami) Sylwestra zeszłego roku, kiedy wyluzowana w papuciach i piżdżamce spędziłam wieczór przed telewizorem i świetle mojej choinki. Teska głowa więc do góry! Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie prawdziwie!

 

Ewa jesli chodzi o Rurke, to chyba tam sobie nic nie kupisz, bo oni raczej dogadują się z duzymi hurtowniami i nawet, jak cos ci sprzedadzą, to po zbójeckiej cenie. Jesli natomiast zdecydujesz się na zwykły (pewnie Rurkowy :D ) beton komórkowy, to mam go trochę do odsprzedania w bardzo dobrej cenie!

 

Właśnie kończę pakowanie całej mojej rodzinki i za 2 godziny ruszamy na narty! Tylko jak te wszytskie bagaże wcisnąć do jednego auta? :o :-?

 

Pozdrawiam więc Noworocznie i do zobaczenia po urlopie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESKA!!

 

Jak to możliwe, że taka fajna osóbka siedziała sama?? Ty coś chyba żartujesz :D Następnym razem daj znać, posiedzimy razem nad nalewkami mojej mamy i moimi. Porównamy procenty, kolor.. i eep.. ten, co ja tttu ...chciałam rzeccc? Gwarantowany sposób na extra zabawę. Trzymaj sie i odezwij się jakbyś chciała pogadać. Mówiłam już, że fajna babka z Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku w SMSach chodziły takie życzenia na Nowy Rok (Wy pewnie też je dostaliście, ale gdyby nie to....):

 

Pewności Leppera, uśmiechu Millera, pieniędzy Rywina, władzy Putina

i....

Ile razy Miller skłamał, ile Kwach obietnic złamał, ile Kalisz nosi sadła, ile Beger owsa zjadła, ile Pęczak wziął na boku tyle szczęścia w Nowym Roku!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Maro 74, dalej szukasz działki, czy już coś znalazłeś?

Bodekku, nadzieję to ja mam taką samą jak Ty, że też się wprowadzę przed Bożym Narodzeniem. Mam juz dość mieszkania w bloku!! Dyganie wózka na szóste piętro z 15-kg dziecięciem w środku, bo winda popsuła się trzeci raz w ostatnim tygodniu .... Uroczo, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...