Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Gość Gosc123

Czy ktoś z Was zetknął się z tematem ogrzewania podłogowego wykonanego w miedzi? Macie jakąś wiedzę na ten temat, spotrzeżenia, solidnych fachowców itp. itd? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

 

...i zabieram się do czytania zaległych postów... kilkanaście stron to sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Maro 74, dalej szukasz działki, czy już coś znalazłeś?

Bodekku, nadzieję to ja mam taką samą jak Ty, że też się wprowadzę przed Bożym Narodzeniem. Mam juz dość mieszkania w bloku!! Dyganie wózka na szóste piętro z 15-kg dziecięciem w środku, bo winda popsuła się trzeci raz w ostatnim tygodniu .... Uroczo, nieprawdaż?

Mam jedną fajną na oku 2300m2 w spokojnym miejscu pod lasem możesz sobie obejrzeć pod tym linkiem: http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=32398&q=Działka&k=9

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zastosuje swoją metodę obrażania tzn. na mój zarzut, że cos jest odbębnione a nie zrobione, powie,że w takim razie to on już nigdy za to sie nie weźmie!! Po czym ja z zaciętą miną będę tachać 60 kg wór z ziemią, on nie wytrzyma, rzuci sie na pomoc, ja powiem z wielkim stękaniem, że dam radę, on mi wyrwie i sam zrobi, obrazimy się na siebie na 2 minuty po czym zaczniemy sie z siebie śmiać. I tak wkółko Macieju. A śmiać sie lubimy!! :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku!

Maro74- działka super. Mam tylko jedną prosbę- sprawdź w ENEI czy na pewno będziesz mógł sie podłączyć do tego słupa. Pamietam, że Mama Ta i Tatuj mieli problemy z podłączeniem chociaż słup stał na ihc działce. Pozdrawiam i powodzenia :)

No to jasne sprawdzić trzeba mimo wszystko. Ale ten sąsiad co ją sprzedaje ma też z takiego słupa prąd na swojej działce i zapewnia że z tym to żadnego problemu nie było ponadto ma znajomego w energetyce co za kasę niewielką zrobi projekcik i wszystkie potrzebne uzgodnienia. Póki co działkę narazie wstępnie zaklepałem bo czekam na rozstrzygnięcie pewnych spraw natury finansowej związanych z zakupem działki. To jest ziemia rolna VI klasy, gość ma nawet aktualne WZ z przed kilku miesięcy, aktualne badania geologiczne gruntu, no i sa media przy działce więc ma wiele zalet ale jak przyjdzie do konkretów to rentgena włącze na maksa :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...