Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie wszyscy i wszystkiego dobrego w NOwym Roku!

 

 

dla mnie nie rozpoczął się fajnie... :evil: :evil: :evil: :evil:

 

czy ja już do końca będę taka niezadowolona???????????

co się dzieje, przecież niedawno było tak ok! czy ja wszystko muszę popsuć??????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

uruchamiam nowego doła ! - kto się przyłączy??? nie chcę sama się dołować!!!! :x :x

 

 

a poza tym:

1. znowu w tym samym miejscu zerwało mi dachówki :evil: :evil: :evil:

2. w sobotę kupiliśmy wszystko do co, z piecem i grzejnikami

 

pozdrawiam wszystkich zdołowanych i tych którzy zwycięsko z niego wyszli!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Jolly - głowa do góry, dołowanie się nic nie da. nie pomoże i atmosfera wokół robi się też gęsta. pomyśl pozytywnie, zawsze jest jakieś rozwiązanie.

wiem co mówię, bo ostatnio mój znajomy ma doła i co? ano nic nie wymyślił dla poprawy sytuacji, a na dodatek robi się niestrawny

 

o mam coś na poprawę humoru. właśnie zamieściłam moje monstrum zewnętrzne w albumie, kliknij i się pośmiej trochę

na usprawiedliwienie: to nie ja to mój durny architekt

a więc uwaga..... wrota ala dynastia

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=520967#520967

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zapomniałam - dzień dobry wszystkim! Jolly, co do doła no to witam w klubie. W kupie ponoć raźniej? Po urodzeniu syneczka coś się ze mną porobiło i nie mogłam schudnąć, poszłam do lekarza i usłuszałam - niech sie pani zaakceptuje bo i tak pani nie schudnie (coś się skopało z hormonami i zamiast na metabolizm mój organizm przestawił sie na anabolizm). Nie uwierzyłam, zastosowałam przez dwa miesiące dietę 1000 kcal, ćwiczyłam po pół godz dziennie aż mi pot po plecach płynął i dziś weszłam na wagę. 4 KG WIĘCEJ NIŻ BYŁO A BICEPS MAM JAK RAMBO!!!!!!!!!! Ja rozumiem, że każdy ma swojego mola, ale mój mnie dzisiaj nie tylko przerósł ale wręcz pożarł.. czuję się strasznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - mój ideał z topolowej to, dom po drugiej stronie (stoją dwa). dla mnie wzorem jest ten większy z cokołem z piaskowca, elewacją ecru i białą stolarką

 

Jolly - nie dołuj się cholerka, wrota są naprawdę mocno monstrualne.

szyby - tak są wypukłe, ze strony zewnętrznej pokryte reflexem, od środka przydymione, ale jak zapalę wieczorem światło w domu to, wszystko widać :cry:

dzisiaj przychodzi facet żeby nakleić od wewnątrz folię okienną przepuszczającą ok 5% światła i to, mam nadzieję załatwi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ale dzisiaj ruch :D

Tak sobie ostatnio myslałam gdzie się Jolly podziała no ale nawet nie przypuszczałam że doła sobie hodowała :o Jolly głowa do góry dzisiaj jest gorzej, jutro na pewno bedzie lepiej. Coś wiem o tym bo u mnie też jak na huśtawce.

 

Czupurku taka jestem ciekawa tych Twoich drzwi a tu jak na złość zdjęcie nie chce się pokazać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku, tak jak napisałaś- jak bedzie elewacja to całkowicie zmieni sie odbiór proporcji i wogóle. Ziobaczysz, jeszcze Ci się będą podobać :D

Andy- z ekipą do stanu suorwego to naprawdę cxzasem trudno polecać bo każda ma wieksze lub mniejsze felery. Co do ceny za stan surowy- to co u Ciebie z różnicą, że u mnie w tej cenie były okna, drzwi, brama garażowa ale dachówka cementówa i minus 20k (wyniosło mnie 160k). Dom mam o podobnej powierzchni podłóg. Pamiętaj, że nikt nie wynegocjuje Ci takich rabatów na materiały jak Ty sam, a ekipa jak wynegocjuje to zgarnie kasę dla siebie :-? Osobiście nigdy bym się nie zdecydowała na takie rozwiazanie. Trzeba wtedy zapisywać w szczególach każdy detal- z czego, z jakiej firmy itp i wiele osób sie na tym gubi. Co do kierownika to ja swojego wylałam a akutalny jest zajęty i drogi.

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek, :D

 

mam 3 hamletowskie pytania:

 

1. czy ktoś robił podbitkę drewnianą i ile wykonawca brał za m2?

2. Najpierw podbitka czy elewacja?

3. Ile płaciliście za m2 elewacji (robocizna)? (szary tynk cementowo-wapienny już jest)

 

Pozdrawiam chorych, strapionych, zadowolonych też. Niech moc będzie z Wami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...