Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

:D Witam wszystkich forumowiczów. To moje pierwsze wystąpienie tutaj.

Własnie wczoraj stwierdziłem istnienie "Grupy Szczecińskiej", co niezmiernie mnie ucieszyło, gdyż zawsze to szansa na dużą pomoc od osób znających lokalne warunki, a taka na pewno się przyda i pewnie zaraz będę o nią prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Delf to ja pytalem o ten żużel ;) dzięki i szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Didi wiem o tej grupie ptaków bo facet od ktorego kupilem działkę jest właścicielem tego pola co się ciągnie aż do zalewu prawie od kościoła, i to on tą grupę tak naprawde wymyslił a kilka osób z gminy mu w tym pomogło i teraz jego pole jest rezerwatem i dostaje dobrą kasę z uni ( cwany człowiek ) a pieniążki naprawde duże ;)

 

Teska to ja pisałem i polecam firmę Art Glass . rozmawiać z panią Izą mozesz się nawet powołać na Pawła z IDEE, ona jest artystką od szkła i naprawde robi super. Mieszczą się tak ja Delf napisała za McDonaldem obok takiej firmy kuchnie amara

 

Miśki w wielgowie jest producent siatki ale adresu nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku marka caparol to jeden z liderów na rynku niemieckim, mają duzy wybór chemii i o jakość nie ma się co martwić, jesli cenowo są porównywalni to wybrałbym tą markę, kolorowy słonik na logo prawda??

mają systemy dociepleń nie znane u nas ale z tego co wiem dość drogie. Kiedyś na rynku niemieckim to byla jedyna firma która miała bardzo popularny tam kolor starej bieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec ubiegłego roku podjeliśmy decyzję o budowie własnego domu. Właśnie jestem na etapie poszukiwania działki budowlanej (projekt mamy upatrzony już od dłuższego czasu). Plan mamy chyba bardzo optymistyczny, ale myślę, że to będzie dodatkowo moblizowało. Chcielibyśmy rozpocząć budowę i zakończyć w tym roku. Nasz upatrzony projekt to Dom z cokołem wariant II, z kolecji Muratora. Oczywiście ostateczna decyzja będzie zależała od działki jaką nam uda się nabyć. Jednak jezeli będziemy wybierać inny projekt to na pewno też z kolekcji Muratora. Oczywiście liczę na porady forumowiczów, a jeżeli tylko będę miał możliwość pomóc innym to chętnie to uczynię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję działki budowlanej, najlepiej uzbrojonej, co pozwoli na szybszą realizację dalszych planów. Szukam działki w pobliżu Szczecina, raczej w lewobrzeżnej części, rozważam: Dobrą, Tanowo, Pilchowo, Wołczkowo, Bezrzecze, ale inne miejsca też. Może jest ktoś, kto może pomóc i podpowiedzieć, lub nawet dać namiary na sprzedających, doradzić gdzie warto kupować, a gdzie nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...