Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

jestem pod wrazeniem :lol: :lol: ksiedza

 

 

własnie go pozegnałam...hmm...kolęda...wypił sobie chłopina kawke i nalewke...zadzwoniła komóreczka...a on do mnie: Jezus dzwoni....powiem mu zeby mi wysłał smsa.....hmm..a pozniej...ze tonie w czelusciach czarnych....usmiałam sie ze hohohoh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, kierując się własymi doświadczeniami, na ile możliwe jest wybudowanie się do końca tego roku, jezeli uda się szybko kupić uzbrojoną działkę, na którą nie będzie problemu z WZ i pozwoleniem na budowę. Mam wrażenie, że największe problemy (i co za tym idzie pochłoniętego czasu) będą z formalnościami. Mimo wszystko jestem optymistą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello everybody!!! (nie wiem czy to tak się pisze, ale postanowiłam sprawdzić trochę znajomość angielskiego... i to co pisze rozumiem i umiem w miarę przetłumaczyć, gorzej z pisaniem...)

 

RobertR - sama budowa idzie szybko, baaardzo szybko, a ja na formalności czekałam równy rok, w maju 2003 złożyłam warunki a w maju 2004 dostałam pozwolenie! niestety źle trafiłam, bo akurat wprowadzane było nowe prawo budowlane, ale na warunki musisz na pewno z 3 miesiące i dolicz pozwolenie 3 m-ce!

 

Maksiu - tak mi przykro...

 

Teska - no właśnie jak tam po baletach....no a ksiądz fajny....przystojny????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich piątkowo

 

Maksiu - no troszkę trzeba w tym wieku pocierpieć. na pocieszenie: nie ty pierwszy i nie ostatni.

 

GrzegorzR - też mi się zdaje, że papierki to, jeden z głównych problemów. choć pamiętam, że ja się bardzo sprężyłam (chciałam załapać się na ulgę), wybłagałam, wybiegałam i bodaj w 2-3 m-ce miałam komplet z pozwoleniem włącznie. obecnie możesz mieć problem z planem zagospodarowania przestrzennego - w wielu miejscach go po prostu nie ma.

 

najlepsze informacje o działkach w mojej okolicy pod nr tel. 602-531-435, 423-30-38

 

Józia - szykuj się. na 12.00 w niedzielę zrobię ci najazd. może być?

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!!

 

Maksiu!

u mnie też była nieprzespana noc, ale z innego powodu....... :oops: (no wy świntuchy, co pomyśleliście??)......ZUS wczoraj przysłał mi ponaglenie, że jeszcze nie złożyłam dokumentów o kapitał początkowy :oops: . W mieszkaniu wiedziała gdzie je mam, a tu po przeprowadzce :o ......rety . Przewaliłam cały gabinet , mąż poprawił drugi raz :evil: , ale wiadomo najlepsze pomysły przychodzą w nocy....no i znalazłam......a wiecie gdzie.....w reklamówce z przygotowanymi papierami do spalenia. Jest!!!!

Teraz muszę pojechać i zawieść papiery, bo znowu gdzieś je wcisnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

Ja papiery kompletowałam ok. 6 miesięcy, najwięcej czekałam na papiery z energetyki. A dom zbudowaliślmy w rok (z 2 miesięczną wakacyjną przerwą) czyli tak naprawdę w 10miesięcy nie spiesząc się .

 

Teraz na warunki z Goleniowa czekam już 4 miesiąc. Więc w 6 napewno się nie zmieszczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...