Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witajcie w piątek :D ,

okropnie jestem zawalona robotą.

 

Delf: Dzięki za info i współczuję kontuzji narciarskiej. Jak robicie podbitkę sami?

 

Miśki: Siatkę kupowałam w PSB na Chopina, dali mi najlepszą cenę. Nie pamiętam ile, bo to było w kwietniu przed Vatem. Słupki na miejscu w lesie, przy wyrębie. Płatne w nadleśnictwie. Ogrodzenie stoi od wiosny i nie ukradli :wink: .

 

Ja też żeglowałam od oseska w Stali Stocznia :wink: !

 

GrzegorzR: Witaj w grupie. Warunki i pozwolenie załatwiłam w trzy miesiące, ale trochę za tym chodziłam, a poza tym to na prowincji, więc może dlatego szybciej poszło. Szybkość budowy zależy też od wyboru technologii. Murowane domy - zdaje się powinny przeschnąć, zanim przystąpi się do wykończeniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Temat: PD: Tele-durnieje - spam

===============================================

> > Teleturniej "Jeden z dziesięciu":

> > Tadeusz Sznuk: Ile nóg ma salamandra ?

> > Zawodniczka: Trzy

> > T.Sz.: To chyba kulawa...

> >

> > - Prosze podać wzór na pole prostokąta...

> > - a kwadrat + b kwadrat. - O Boże powiedziałam wzór na obwód

> > - Niestety Pani wzór na obwód również jest nieprawidłowy...

> >

> > - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh?

> > - yyy...yyy... włosy?!

> >

> > Pytanie: - Głowni bohaterowie "Nocy i dni"

> > Odpowiedź: - Jan i Bogumił

> > Sznuk: - To byłoby takie nowoczesne małżenstwo...

> >

> > Pytanie: - Jak sie nazywa szpital wojskowy?

> > Odpowiedź: - Latryna.

> >

> > Pytanie (kategoria powiedzenia i przysłowia):

> > Prosze dokonczyć. - Goły jak Świety...?

> > Odpowiedź: - Mikołaj...

> >

> > - Jak nazywa sie mężczyzna którego żona wyjechała na wakacje?

> > [odp: słomiany wdowiec]

> > Odpowiedź jednego z graczy: - Rogacz

> >

> > - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą ?

> > - Syfon.

> >

> > - Ile par oczu ma mucha?

> > - 100 milionów

> >

> > - Jak sie nazywał chłopiec z bajki o królowej Śniegu

> > - yyy... bede strzelał ... Pinokio

> >

> > - Ile w jezyku polskim rozróżniamy przypadków w liczbie

pojedynczej,

>

> a

> >

> >

> > ile w liczbie mnogiej?

> > - Tyle samo

> >

> > Sznuk: Znajduje sie w spodniach i na świadectwie?

> > Zawodniczka: PALA!

> > Sznuk: Hmm...to też, ale chodziło nam o pasek

> >==============================================

> > Familiada

> >

> > Podaj rodzaj farby.

> > - Czerwona!

> > Wobec braku takowej odpowiedzi na tablicy Strasburger pyta

kolejnego

> > zawodnika:

> > - Podaj rodzaj farby.

> > - Zielona!

> >

> > Pyt. - Sport, w którym biorą udział zwierzeta.

> > Odp. - Walka jeleni na rykowisku...

> >

> > - Podaj rodzaj potwora.

> > - Kangur!

> >

> > - Wiecej niż jedno zwierze, to...?

> > - Owca.

> > - Źle. Pytanie przechodzi na druga rodzine. Wiecej niż jedno

> > zwierze, to...?

> > - Lama?

> >

> > - Co robią koty?

> > - Skakają

> >

> > Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci?

> > Odp.: Do agencji towarzyskiej.

> >

> > Pytanie: Jaka może byc bańka?

> > Odp. 1: Mydlana (braaaaawo)

> > Odp. 2: Banka na mleko (braaaaawo)

> > Odp. 3: Banka wstanka, taka zabawka.

> >

> > - Nazwa przylądka?

> > - Przylądek Zdrój.

> >

> > - Rodzaj kiełbasy?

> > - Szynka!

> >

> > Pytanie: - Wymien zwierze w paski...

> > Odpowiedź: - Biedronka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jakbyście sie pytali, to z ręką duzo lepiej :wink: :D nawet polskie znaki trochę powstawiam :D

 

Maggie jak to od oseska, to ja stawiałam pierwsze kroki na smyczy na kei Stali Stocznia!!! Jaki mieliście jacht pod opieka? My carinkę Resko. :D

 

zmeczylam sie juz, teraz bedzie bez polskich znakow.

 

Czupurek dobre, tez to ostatnio dostalam i az sie poryczalam i chcialam podzielic sie tym z mezem, ktory byl na statku, ale on nie docenil mojego gestu i dostalam bure, bo okazalo sie, ze kosztowal nas ten mail 30 funtow :o

 

GrzegorzR spoznione: Witaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek, pięęękne to po prostu było. A pamiętacie taki teleturniej Koło Fortuny? Na własne oczy widziałam, jak facet gdy zabrakło mu jednej literki a hasło brzmiało PTAS..ARNIA , odpowiedział po bardzo głębokim namyśle PTASIARNIA!! Prowadzący dwukrotnie dopytywał się czy dobrze usłyszał , ale gość był nieugięty - pozostał przy swojej wersji. To się nazywa konsekwencja! A druga sytuacja - ten sam teleturniej, znów brak jednej literki, hasło brzmi J..Ż BYŁ W ODRÓDK.. , J..Ż WITAŁ SIĘ Z GĄSKĄ i znów po wielkim stękaniu pada odpowiedź JEŻ BYŁ W OGRÓDKU, JEŻ WITAŁ SIĘ Z GĄSKĄ .. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie!

 

ja plywalam w LOK na Przestrzennej (tam robilam patenty) i tam poznalam panow ze stoczni (np. Zbysia Gromadke - wspanialy zeglarz i czlowiek) i w Trzebiezy

 

a jako dzieciatko to plywalam z moim ojcem w klubie w Policach - on mnie tym zarazil (a na to szczepionki juz nie ma - pewnie sama o tym wiesz :lol: )

 

teraz mieszkam nad sama woda (do najblizszej przystani mam 50m) i mam nadzieje, ze uda mi sie w tym roku pozeglowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, też pływałam, w latach nasto. regatowo w JK AZS, poczynając od optymistów , przez kadety, 420, na starze kończąc. niestety brak w tamtym okresie chętnej do bycia załogantką + wypadek - zakończył moją, kilkuletnią przygodę. pozostały wspomnienia, patent i marzenia by zabrać rodzinę na wodę i pokazać jak się pływa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kariera sportowa już, już miała się rozpocząć na Cadecie w Stali Stocznia, ale bardzo szybko zakończyła się wraz z przypadkową (naprawde! :D ) dwóją z matmy - jakby się potoczyły moje losy? Kto wie..... Wyżyłam się żeglarsko na duużo więkaszych jednostkach, od Bumeranga zaczynając 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wróciłam z ZUSu :evil:

 

Odstałam 40min w kolejce, szczęśliwa podchodzę do stanowiska z wypełnionymi formularzami, pan przegląda papiery, spogląda na mnie z nieukrywaną satysfakcją w głosie i mówi: "a zaświadczenie z uczelni o prawidłowym przebiegu toku studiów jest?" :o ja na to, że nie, bo nie miałam tego na liście na wezwaniu, a on: "to proszę napisać podanie o przedłużenie terminu złożenia dokumentów i złożyć w kancelarii. Do widzenia"

 

Wiecie co, aż mi mowę odjeło (a zazwyczaj to ja jestem wyszczekana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że powstaje podkącik żeglarski, zaskoczeniem dla mnie jest, że tak wiele osób pływała, lub pływa. Ja proponuję dla tych co tęsknią do żagli wybrać się z rodziną lub ze znajomymi na Mazury lub nawet jakiś czarter na Bałtyku. W moich najbliższych planach jest czarter jachtu w Chorwacji. Oczwiście, chętnie bym się zaczepił w jakiejś maszoperii na miejscu, ale jakoś jak dotąd się nie bardzo składało, a kiedyś pływałem sporo. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurek,

hihihi, niezle :lol:

 

no prosze - za moich nastoletnich czasow ja i moja przyjaciolka tworzylysmy jedyna kobieca zaloge w naszym klubie :lol: (mialo do dobre i zle strony - choc jak sobie przypomne to wiecej dobrych.. :oops: )

dostalysmy do opieki najgorsza lajbe (carinke), w ktorej nawet balast odpadal :o .. przez 2 lata doprowadzilysmy ja do naprawde dobrego stanu :lol: i ciezka praca od jesieni do wiosny naprawde sie oplacila - bo cale lato spedzalysmy na wodzie - to byly czasy :roll: :lol:

 

a tu tyle plywajaceych kobietek..

 

prosze, jak dziewczyny szczecinskie przelamuja stereotypy - zeglarstwo to juz nie jest typowo meska sprawa - tak jak budowanie domow :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...