Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cholerka, nie mogę znależć... co to była za hurtownia ze stalą na Pomorskiej w Dąbiu? A może macie coś sprawdzonego bliżej Goleniowa? :-?

 

Na Pomorskiej jest hurtostal, pare dni temu bralem o dnich stal na zbrojenia, maja najtansze ceny. W goleniowie maly wybor no moze poza stalmaxem ale ceny wygorowane, nie polecam.

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! System mnie sam wylogował i myślałam, że wszyscy powyjeżdżali, bo nie dostawałam żadnych informacji. U mnie dizsiaj wylewają wieniec na górze i zaczną murować ściany szczytowe. Więc ogólnie wszystko idzie ale powoli (czytaj: swoim torem), więc nie mam specjalnie o czym pisać.

 

Teska! Gratuluję tytułu! Lider forum to jest to!

 

Pozdrawiam! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - przyłączam się do gratulacji :-) A może są grubo spóźnione? :oops: Dziś zerknąłem na liczbę postów i widzę, że to jednak Ty mnie zdetronizujesz ;-) Pitbulowi mówiłem, że będzie to wkrótce, ale Tobie się nie poddam tak łatwo ;-) Ostatnio znowu nabrałem ochoty na pisywanie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - przy Twojej akywności to będzie szybciej niż myślisz :lol: Popatrz na daty naszego przystąpienia. Za jakieś 2 m-ce będzie po zawodach ;-) Tym bardziej, że ja w końcu biorę się znowu za budowanie ;-) Wracam do Polski i pogonię wykonawców. Muszę tylko zebrać do kupy kasiorkę, bo znowu mamy ochotę rozszerzyć zakres. A myślałem, że wejdę w zimę z zapasami ;-) Tak więc już za 1.5 tygodnie zamiast tu się byczyć i klepać głupoty w necie, będę ostro zasuwał u siebie. Pozdrowienia z krainy ciemności ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nikt nie planuje parkietów, tylko ja?

 

W Szczecinie za parkiet jesionowy kl2 klepka 500X70X22 chcą 91 zł brutto, na internecie znalazłem producenta, ale aż w Hajnówce, klepka 420X70X22 też kl2 kosztuje u niego tylko 64,2 (z VAT bez targowania) tylko, że transport będzie kosztował jakies 800 zł.

Może jeszcze ktoś poszukuje niedrogiego parkietu, to moglibyśmy podzielić się kosztami transportu ?

Ofertę można zobaczyc na http://www.parkiet.hajnowka.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,

czy zdecydowałaś się już na kominek i firmę od obudowy?

Ten gościu od Westa to nas nie lubi bo nie chcemy Jotula, i zachowuje się jakby nie chciał tego robić.

 

Czy może słyszałaś o kominkach Ambiente (nie jestem pewny pisowni), podobno są produkowane przez SPARTHERM, ale tańsze, na promocji do końca sierpnia. Mają je na parterze w Węglobudzie. Model Prismo 650 (szer) na 510 wys z podnoszoną szybą kosztuje 1180 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEDI

 

ja zdecydowałam sie na supre model temporis d firma jest w gdyni. kosztuje to cudenko 4 tys

w przyszła srode jade do gdyni to wszystko bede wiedziala.

Obudowe zrobi nam kolega który handluje kominkami ma tez jeden co mnie korci Godein...

 

zobaczymy co w koncu kupimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...