Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Ewa,

mam wrażenie, że geolog z ciebie nie zdziera, ale... płaciłam nie od całości a od ilości odwiertów. Zbadała mi pani geolog grunt pod domem i pod oczyszczalnią. Dowiedz się ile trzeba zrobić dziur pod oczyszczalnię, żeby badanie było wiarygodne i dopilnuj, żeby nie wiercili nieportzebnie. Ps. Ja tyle zapłaciłam w 2003r za min. 5 odwiertów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, podawalam juz na tym Forum namiary na bardzo przyjazna pania geolog, Danute Brode, niejednemu juz odwierty robila i jest wyjatkowo niezepsuta :wink: :D

 

Mam je w domu, wiec dopiero jutro lub wieczorkiem, chyba, ze mnie ktos wyreczy :D

 

U mnie chyba była ta sama pani. Delf, czyta pani jest ok. 50-55-letnia?

Ewa, ja również w tej chwili nie dysponuję danymi geologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf, gdybyś mogła rzucić mi na priv jak wrócisz do domku namiar na tą pania geolog to będę wdzięczna. Podzwoniłam teraz po różnych biurach geologicznych i najniższa cena jaką usłyszałam to 1000 zł+ VAT. Powoli tace nadzieję, że uda mi sie cos taniej załatwić.

Józia, dzięki za rady - na pewno zwrócę uwagę na to co napisałaś. Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa

Jeżeli masz torf to chyba rzeczywiście nie warto ryzykować. U mnie jest glina.

Ewa a kiedy była ta kopalnia torfu? Bo mieszkam w tej miejscowości od kilkunastu lat, znam rdzennych mieszkańców, którzy osiedlili się tam po wojnie i nie słyszałam o niczym takim. No i jeszcze znam Pana który stawia na początku drogi od ul. Lubieszyńskiej parterówki na sprzedaż w tym jedną dla siebie i z tego co wiem to gruntu nie wzmacniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że:

- magiczna kwota 100.000 została przeze mnie przekroczona :evil:

- centralne robią - wczoraj już zawiesili wszystkie grzejniki - wygląda to bardzo ekstra!!! :lol: (grzejniki miedziano-aluminiowe - mam nadzieję, że dobre)

- zdecydowałam na piec na pellets - niedługo montaż całości! ciekawe czy to zda egzamin???? :roll: :-?

- za ok. 2 tygodnie tynki! :-?

 

upatrzyłam też ekstra wanne nazywa się love story jest owalno -kątna 185x135 duuuuużżżżżża ekstra! kosztuje jak na tak dużą 2045 plus obudowa 961!!!!! chyba muszę na nią uzbierać kasę, bo rewelka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...