Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

jolly

z własnego doświadczenia:

w castoramie spodobała mi się wanna kosztowała 1320zł (nie pamiętam jak się nazywała), już mieliśmy z mężem ją rezerwować (bo byliśmy małym samochodem, a gdybyśmy byli dużym to pewnie już byśmy ją kupili) jednak (na szczęście) pojechaliśmy do NOMI i tam ta sama wanna ale za....675zł (nazwa chyba katamaran?) . No i którą kupiliśmy? Czupurek też to może potwierdzić!!!

O niebo lepszy wybór mają w Nomi w Stargardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
delf

nie....moj poscik z 17 stycznia....wzbudził ...krótko mówiąc niezadowolenie.....

a ja Teska przezyłam szoka...\b]to było żenujace[/b]

 

Jeśli faktycznie chodziło o tę recenzję to jestem zdziwiony, że dostałaś po uszach. Nie zdążyłem dopisać wcześniej, ale chciałem powiedzieć, że mam podobne wrażenie (co do porównania tych dwóch tytułów).

Przyczyn może być kilka i nie zawsze muszą być obiektywne... ale w końcu na czym polega Forum? Jeśli nie na tym, to "ja przepraszam - powiedział Wódz - i zniknął"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf

nie....moj poscik z 17 stycznia....wzbudził ...krótko mówiąc niezadowolenie.....

a ja Teska przezyłam szoka...\b]to było żenujace[/b]

 

Jeśli faktycznie chodziło o tę recenzję to jestem zdziwiony, że dostałaś po uszach. Nie zdążyłem dopisać wcześniej, ale chciałem powiedzieć, że mam podobne wrażenie (co do porównania tych dwóch tytułów).

Przyczyn może być kilka i nie zawsze muszą być obiektywne... ale w końcu na czym polega Forum? Jeśli nie na tym, to "ja przepraszam - powiedział Wódz - i zniknął"...

 

Chyba jednak nie o to, bo ja tez sie wyrazilam na temat poziomu muratora i nie ocenzurowano mnie.

 

A wiec o co chodzilo? 8) 8) 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam,

Stasiek- cena za wylewkę- 11zl za robociznę plus materiał- to zależy jaka chcesz grubość -dla grubości 5cm wychodziło 20pln (wylewka z robocizną)plus styropian i folia. W cenie robocizny rozłożenie styropianu. Do całej wylewki dodałam włókien polipropylenowych- koszt ok 1pln/metr. siatki dalam tylko pod kominek i w garazu a nad podłogówką dodatkowo plastyfikator. teraz głądzie- nie wiem ile za same gładzenie ale przeciętnie cena była 10-18 za gładź ze szlifowaniem gruntowaniem i podwojnym malowaniem. Moi robia to za 12pln. To sama robocizna. Co do materialu- zalezy jaka gladz wybierzech i jaka farbe- mozesz miec za 22pln- 300pln za 10litrów. Podbitke mam z osb wiec to się nie liczy.

ktoś pytał o adaptację-Cena za adaptację plus załatwienie pozwolenia i uzgodnien to 4-5tys. Scianki dzailowe mozesz sam zmieniać tlyko potem kierownik naniesie to na projekt jako zmiane nieistotną.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...