Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

a ja pobiegałam po hurtowniach w sprawie systemów do ocieplen....

 

 

- srednia cena np terranova z tynkiem silikatowym i wsio łacznie z grubym ( 15cm) styropianem 8000 tyś nio i dochodzi koszt robocizny...hmmm

 

mam jeszcze pare hurtowni do odwiedzenia... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas trwa burza mózgów w sprawie dachówki. optujemy obecnie pomiędzy Unibetem i Prodachem. Wiecie coś o tych producentach? "Podnieciła" nas głównie cena i wygląd dachów.

Pliz help!!!! (Skłaniamy się ku Prodachowi - 160 metrów dachu za niecałe 6 tys. z obróbką blacharską - to chyba super cena?) Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivette

 

a zerkaliscie na Euronita?

 

 

my chcielismy wziasc Unibeta kiedys...ale na wystawce dachowki były ładne , gładkie natomiast widziałam na placu- wrrr

Prodach zachwala Maras bo dobrze sie kładzie...ale szczerze nic nie wiem...moze pozostali cos powiedza..ale mało osób ma te dachowki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska! jak Maras zachwala, to chyba weżmiemy! Można dostać kota z tymi dachówkami! Poza tym cena jest naprawdę extra. Na Euronit nie zerkaliśmy, bo chcieliśmy najpierw wziąć NELSKAMPA ale ostatecznie zastanawiamy się na Prodachem (polecali nam szczerze w dwóch niezależnych hurtowniach) - wygląda zupełnie jak Braas. Dzisiaj jedziemy zobaczyć dach z Prodachu w Dobrej - tylko, że tam jest ciemny a my chcemy ceglasty. Chyba mi łeb odpadnie od tego natłoku myśli!

A skupić się na pracy to już całkiem nie można! Pozdrowionka! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette: tez myslalem o Prodachu... ale sprzedawca mi go odradzil... dachowki podobno nie zawsze spelniaja wszelkie wymogi..i zadarzaja im sie jakies kiepskie partie ktore nieraz cale nadaja sie na smietnik..

pozdrawiam

ps. ja mam euronit (za namową teski), i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska I maksiu! Kochani jesteście! Dzięki za natychmiastowy odzew. Właśnie zleciłam wycenę Euronita. Na Prodach dostaliśmy wycenę na 6 tys. - byłoby super, nie? Swoją drogą ta budowa to naprawdę istne wariactwo, jeśli chce się zbudować tanio.

Pozdrawiam serdecznie! Ivette :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette!

 

Jeżeli chodzi o te dachówki to dokładnie wiem co przeżywasz. Można dostać kota. każdy mówi co innego. Faktycznie Maras będzie zachwalał to co mu się najlepiej kładzie. U mnie kładł Unibet i nie narzekał. Zdecydowałam się na Unibet bo dostałam lepszą cenę niż na Prodach (też porównywałam te dwie) i poza tym był na prawdę gładki (zarówno na wystawce, jak i na budowie). Leży już dwa lata - żadnych zmian. Polecam.

A tak szczerze mówiąc to wszystkie te firmy praktycznie nie różnią się od siebie, poza odcieniami i kształtami. To jest ta sama technologia i de facto to samo. A te ich wszystkie teorie to czysty marketing.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...