Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

ja siedze przy zimnym kakao- czy ktos ma ochote??

 

A swoja droga coz za ozywienie na forum :)

 

Klaudia- działka w Dobrej ale nie przy boisku (tam S.P. sie buduje), niestety wszystko sie przesunie o jakies 3 tygodnie z zakupem bo wodociagi cos namieszaly w dokumentacji rur i sami nie wiedza czy bedziemy sie mogli podlaczyc czy nie. sprzedajacy wystapil wiec o warunki przylacza (za co sam zaplacil!!) i odpowiedz ma byc za 2-3tygodnie. wtedy albo cena w dól i robimy studnie- tam w okolicy jest juz pare i woda godna polecenia (ale i tak nie jestem fanka- mimo wszystko wole cywilizacje) albo jesli ok to kupujemy. tzn moj malzowinek kupi bo ja to raczej nie dotrwam do tego momentu.

pozdrawiam wszystkich

 

no i w gore :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Klaudia

 

nie w tym roku sie nie wprowadzimy, doszlismy do wniosku jak mamy gdzie mieszkać ..to do nowego domku wprowadzimy sie jak bedzie trzeba przewiesc jeno kartony z ciuchami i innymi rzeczami...rozkładamy ciuchy w szafach i hmm siadamy przy winku na tarasie, nie chce miec fachmanów w domku jak juz zamieszkam....

 

nastapi mysle ten momencik na przelomie lutego i marca przyszłego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał taki dostałam: (związany z budową, bo tam amerykanie)

"Wsiadł do pociągu relacji Paryż - Bruksela Rosjanin. Wszystkie miejsca

zajęte przez pasażerów, a jedno z podwójnych siedzeń zajmuje francuska

gospodyni z małym pieskiem, który rozwalił się jak car na carskim tronie.

Rosjanin prosi: "Madammm,nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce?"

Kobieta ostro odpowiada: "Wy Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie !!" Rosjanin poszedł więc szukać nowego miejsca nie znalazł. Wraca, mówi: "Lady, jestem bardzo zmęczony, chciałbym usiąść. Niech pani weźmie swojego psa na ręce". Francuzka rozeźlona krzyczy: "Wy,Ruscy, jesteście gruboskórni i nieokrzesani! W Europie ludzie się tak nie zachowują. To jest nie do pomyślenia!" Wtedy Rosjanin nie wytrzymał i wywalił suczkę przez

okno, a sam usiadł sobie wygodnie. Kobieta w szoku, przeklina, miota się,

wrzeszczy. Do rozmowy nagle dołącza się siedzący obok Anglik - dżentelmen w każdym calu: "Wy, Rosjanie, wszystko robicie nie tak jak trzeba, jakby nie od tej strony. Podczas obiadu trzymacie nóż w lewej ręce, samochody jeżdżą u was po prawej stronie, a teraz pan wyrzucił przez okno nie tą sukę co trzeba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brunetka wieczorowa pora??

 

no nie, przecież my blondynki!

 

A w Dobraj ponoc kolo mojej przyszlej (mam nadzije) działki kopie sie rowy i stawia hydranty- i kto to robi?-gmina!! Cud jakis czy co??

 

Ponoc jeszcze przez tydzien bede podwojna!! Hurra!! A juz sie martwilam, ze to lada moment.

 

Trzymajcie sie! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bikosa

 

to fajnie ze gmina do czegos sie garnie :lol: u mnie zaczynaja w poniedziałek robic droge...( a deszczyk pada) smieszne zrobia tylko odcinek od sasiada 80 m do mnie, porzadnie utwardza...to reszta bedzie zachodzic w głowe kto i po co i dlaczego tylko do mnie... :)

 

 

odezwij sie jak bedziesz jeszcze podwójna :) i jak pojedyncza :)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich baaardzo gorąco po miesiącu urlopu. Ale się naczytałam co to się przez ten czas działo. A u mnie? No więc. Pozwolenie jest, ogrodzenie działki też. Droga się robi już mam krawężniki przed działką. Zaczynam budowę, humus już zdjęty. W tym tygodniu podłączą mi prąd i wykopią studzienkę więc będzie woda. A tak poza tym to mam pęcherze na rękach od grabi, człowiek nie zwyczajny roboty fizycznej. Część za domem oddzielona i zaczyna przypominać wstęp do ogrodu. Zycie jest piękne mimo bólu, jak widzisz gdy iszczą się twoje marzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lezy i kwiczy :wink:

 

S.P. Przeczytałaś forum, wiec wiesz, że bedziemy najprawdopodobniej sasiadkami- może nie tak bliskimi ale z jednej wsi!! :) Czy Twoja działeczka to ta otoczona drewnianym ogrodzeniem? albo gdzies w pobliżu? ostatnio jak tam bylam- w sobote ktos tam ciężko pracował!!

pozdrawiam wszystkich szczeciniaków dzieki którym spadamy coraz nizej.

 

Jedno widac, jak teska znika to towarzystwo jakos sie nie rwie do korespondencji. Tesko nie zostawiaj nas na tak dlugo bo nas w koncu zdejmą z wizji :wink:

buziaczki

 

Joasia Jasia- widziałam, ze wydrukowali Cie w ostatnim muratorze!! gratulations

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...