Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam, ja na króciutko, bo mój synus chory i nie bardzo mam czas.

Maksiu, zajrzałeś na wymianę doświadczeń i mnie znalazłeś. Zadałam tam pytanie z czego budować, bo nie chciałam Was juz tym zamęczać. Dla Ciebie może filozofuję, ale wynika to z faktu, że wciąż jeszcze mało wiem na temat budownictwa, dlatego jestem taka upierdliwa (przepraszam za kolokwializm) :wink: Nie wysmiewaj prosze moich wątpliwości. I bez tego czuję się ciemna jak tabaka w rogu. :-?

Monka , pytasz jak tam sprawy geologiczne. Ze znajomą geodetka sprawdzałyśmy szczegółowe mapy geologiczne i na nich nie ma torfu. Dowiedziałam sie, że warstwa niebezpieczna dla takiego domku jak mój to metr, a taka grubość byłaby zaznaczona na mapach. Geodetka zaproponowała, żeby być czujnym przy kopaniu fundamentów i badania zrobić wtedy, jeśli będzie coś niepokojącego. i tak właśnie mam zamiar zrobić. A co tam u Ciebie? Nasze papiery w przyszłym tygodniu maja wrócić z ZUDu i składamy wniosek o pozwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa

nasz projekt już przeszedł ZUD, teraz nanoszone są zmiany i też składamy wniosek.

Co do wypowiedzi maksia to myślę że nie miał na myśli tego że Ty filozofujesz (Twoje wątpliwości są całkowicie uzasadnione) tylko że każdy z wypowidających się i zachwalających materiał z którego buduje dorobi do tego całą filozofię. Tak jak pisałam myślę że przy każdym materiale zawsze będą za i przeciw.

Życzę Ci żebyś jak najszybciej dokonała wyboru i już o tym nie myślała a juz napewno przestała się przejmować :D

Wiem, wiem, łatwo jest mówić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa: wcale nie wysmiewam twoich watpliwosci, tylko tłumacze Ci ze zmieniając co kilka dni plany w temacie materiału na ściany, napewno na tym dobrze nie wyjdziesz. Najlepiej zrobisz jesli sama poczytasz sobie o roznych materiałach i sama dokonasz wyboru. A w taniość Ytonga nie wierz, to mit. Nikt tu nie zamierza nikogo wysmiwac, pamietaj o tym.

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka rebiata budowlana!!!

 

Mieszkam na budowie od 2 stycznia i nie jest tak kolorowo jak bys się mogło wydawać ale nie jest aż tak ponuro............

 

 

Za parę dni mam mieć Neostradę więc powinienem powrócić na forum-hm?

 

 

Z ciekawostek to chcę otworzyć exkluzywny salon łazienkowy i potrzebuję waszej opinii.

 

Za rady i uwagi satysfakcja gwarantowana-pozdrawiam wszystkich mariuszsan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niedzielnym wieczorem,

ale nam się na weekend forum sypnęło - chyba moderator kciuki za Małysza trzymał zamiast rękę na pulsie :wink: , hihi.

 

Wywiozłam dziś całą rodzinkę + pies + sanki do lasu. Lolek debiutował w roli psa pociągowego :o :lol: , bałwan ulepiony, my mokrzy od rzucznia śnieżek. Oj zabawy było co niemiara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...