Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Bodekku ups :wink: :oops:

 

Józia S no ja nie miałam tego komfortu oglądania wnętrz na żywo, a to co na zdjęciach ... podzielam zdanie Jolly - raczej porażka. A ta posciel naprawde mi sie strasznie spodobała, ostatnio sie skłaniam do sielskich klimatów bieliźnianych :D Na zdjęciach widac tylko kawałki kolorowych ścian (abstrachując od tego, że dla mnie są za mocne) i nic poza tym nie widać), kominek wygląda jak wtulony w kąt szpieg z krainy deszczowców - Carramba, zero klimatu. Jedynie co, to kuchnia wyszła całkiem całkiem (chyba masz do niej sentyment) i ona najbardziej mi sie podoba. Najważniejsze , że ty się czujesz tam dobrze, reszta nie ma żadnego znaczenia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualista, dowiedziawszy się, że ma aids, pyta lekarza:

- Czy jest coś, co mogłoby mi pomoc?

- Myślę, że powinien pan pojechać do Meksyku, pić tam jak najwięcej wody, tequili też sobie nie odmawiać, zajadać przysmakami kuchni meksykańskiej i spożywać dużo, bardzo dużo owoców i warzyw.

- I to mnie uzdrowi?

- Nie, ale nauczy do czego służy dupa!

 

Dawno się tak nie uśmiałam :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robiłaś na zamówienie? Czasami niby robia na zamówienie, ale proponują typówki najbardziej zblizone rozmiarami do wymiarów rzeczywistych, żeby było taniej. ja tak miałam przy oknach. Może tu było podobnie?

 

raczej nie. po prostu zamówiłam drzwi firmy DRE i facet przyjechał i mierzył wszystkie otwory, a potem one przyjechały (drzwi, nie otwory) i wychodzi że brakuje (na górze, lub na dole - jak kto woli) cosik 10 cm. przecież to, bezsensu :cry:

 

Józia - dobre. a twoja chatka podoba mi się i w realu i na zdjęciach, bo najważniejsze - jest GOTOWA :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pociagnę dalej temat:

 

Wchodzi myszka do kuchni, podchodzi do lodówki wyciąga pęto kiełbasy i zawiesza sobie na szyjce, bierze baleron pod jedna pache, a kawał sera pod drugą, zamyka łokciem lodówkę i wraca. Patrzy, a przy norce stoi pułapka na myszy i kawałeczek serka.

Myszka patrzy na to i mówi: Jak z dziećmi. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja

 

Czterech żonatych mężczyzn w niedzielne przedpołudnie gra w golfa.

Przy3-cim dołku jeden z nich mówi:

 

- Nie macie pojęcia co musiałem przejść, żeby dzisiaj z wami zagrać.

Musiałem obiecać żonie, że w przyszły weekend pomaluję cały dom.

 

Na to drugi:

 

- To jeszcze nic, ja musiałem obiecać, że wykopię w ogródku basen...

 

Trzeci:

 

- I tak macie dobrze... ja będę musiał przejść całkowity remont kuchni...

 

Czwarty z graczy nie odezwał się ani słowem, ale oczywiście pozostali nie dali mu spokoju:

 

- A ty czemu nic nie mówisz? Nie musiałeś nic obiecać żonie żeby cię puściła??

 

- Nie - odparł czwarty - ja po prostu nastawiłem budzik na 5:30 rano,

 

gdy zadzwonił, to szturchnąłem żonę i spytałem: "Seksik czy golfik ??"

 

W odpowiedzi usłyszałem: "Odpie*dol się, kije są w szafie..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu zamówiłam drzwi firmy DRE i facet przyjechał i mierzył wszystkie otwory, a potem one przyjechały (drzwi, nie otwory) i wychodzi że brakuje (na górze, lub na dole - jak kto woli) cosik 10 cm. przecież to, bezsensu :cry:

No to nie widze inaczej, jak rozpocząć procedure reklamacyjną, chyba, że masz w nosie i ci to pasuje. Swoja drogą, to jest naprawde po prostu bez sensu

Józia - dobre. a twoja chatka podoba mi się i w realu i na zdjęciach, bo najważniejsze - jest GOTOWA :p

O tak, to w chatce Józi jest najpiękniejsze i bije inne chatki na głowę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku powiedz jakie masz te otwory bo standardowo powinno byc 205 od posadzki wlasciwej ale nie wiem czemu u nas na budowach wlasnie u góry najczesciej wychodzi 212 i to jest zwiazane chyba z osadzaniem nadproza . Jesli masz takie otwory to niestety albo zamoiwsz sobie nietpowke albo obnizysz otwory (my to robimy tak ze klejimy płyty gk do nadproza a potam dajemy siatke na polaczenia).

 

 

Heh mam warunki zabudowy :D powiedzcie mi co to jesty dach wileospadowy?? dwa spady plus ganek np?? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz coś na humor :D

 

Wykaz pieśni, jakie należy śpiewać podczas jazdy samochodem,

gdy rozwija się następujące prędkości:

 

90 km/h - To szczęśliwy dzień...

100 km/h - Cóż Ci, Jezu damy...

110 km/h - Ojcze, Ty kochasz mnie...

120 km/h - Liczę na Ciebie, Ojcze...

130 km/h - Panie, przebacz nam...

140 km/h - Zbliżam się w pokorze...

150 km/h - Być bliżej Ciebie chcę...

160 km/h - Pan Jezus już się zbliża...

170 km/h - U drzwi Twoich stoję, Panie...

180 km/h - Jezus jest tu...

200 km/h - Witam Cię, Ojcze...

220 km/h - Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie...

 

Uwaga! Warning! Achtung! Wnimanie! Św. Krzysztof jeździ z Tobą

tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce

oddaje św. Piotrowi! Św. Krzysztofie, módl się za nami!

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...