Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Bikosa, moja działeczka to ta po skosie od ogrodzonej drewkiem. Moja ma siatkę leśną. W ostatnią sobotę to nie ja byłam na działce. Ja tyrałam ciężko ostatnie dwa tygodnie nad tak zwanym ogrodem ale w weekend odpoczywałam. Cieszę się, że już wybraliście coś dla siebie. Jeśli można wiedzieć to gdzie jest ten Wasz kawałek świata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

powiem Ci dokladnie jak podpiszemy akt u notariusza- boje sie zapeszac bo bylo juz troszke problemow z tym naszym malutkim swiatem. bylismy juz nawet umowieni na podpisywanie i w ostatniej chwili nie wypalilo. tak wiec czekam az sprzedajacy wroci z sanatorium i pedzimy podpisywac. ona musi byc nasza- drugi raz nie zniose takiego zawodu. a przeciez kobiet w ciazy czyli, jak mowia nasi poludniowi sasiedzi, ciechotnych nie mozna denerwowac.

 

mowisz, ze juz powolutku ogrodek zakladasz?? no u mnie to sie na pewno w tym roku nie uda- w przyszlym jak rusza duze roboty to tez pewnie bedzie ciezko. o ile pojawienie sie malego na swiecie nie pomiesza nam planow to miedzy 12 a 15-tym powinnismy byc juz posiadaczami ziemskimi.

 

pozdrawiam

ag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szczeciniaków....

 

 

wszyscy pewnie cięzko pracują na swoich budowach...

 

U mnie jest zrobiona droga do domku :) :) od 10 wrzesnia zaczynamy ocieplenie chałupki ( polecam ocieplacza) mielismy problem z wyborem koloru elewacji...tyle tych kolorków :o :o ale juz mamy...hihi kolor 140D tynk silikatowy webera...kupujemy dzisiaj parapety zewnetrzne...nio i moze dorobie sie aparatu cyfrowego :lol: :lol:

 

Joasiu dzięki za namiarek na te parapety - tam sa najtansze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zebys wiedziała ze ciezko pracuja, tylu kamieni ile przerzuciłem ostatnio to juz dawno nie widzialem... w sobote szlal u mnie buldozer i poniwelowal mi teren, teraz wzialem sie za ogrodzenie... koniec urlopu coraz blizej nie wiem czy się wyrobie....

pozdrawiam grupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Teska, dawno cię nie było, domyślam się, że masz męża w domu. Mój w morzu. Zz Twoją namową zaczynamy a jakże i to już nie długo. Teraz walczą tam elektrycy i wodziarze. Cieszę się, że tak fajnie ci to wszystko idzie i już niedługo będziesz mogła zamieszkać w Irmusi. Moja śni mi się średnio 5 razy w tygodniu. Pozdrawiam wszyskich. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Bikosa - No faktycznie wydrukowali w Muratorze. Aż kupiłam :) Jest jeden bardzo mądry artykuł o wysokości szafek kuchennych i blatów roboczych, w zależności od wysokości lokatora :)

Teska - parapety Jasiu wywęszył. Nie zapomnij o długościach parapetów - nie mogą być ani za krótkie ani za długie. I fuga i delfinek do zaimpregnowania.

Ja się nie mogę wziąć za fugowanie pokoju... lenistwo jakieś czy co?

Aaa - i strasznie zadroszczę Zielonej, że ma tak ładnie zrobiony salon.

Jest parę zdjęć domowników na naszej stronce.

POzdrawiam

Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna! Witam wszystkich po pracowitym urlopie. na budowie u mnie pracują jak pszczółki - ocieplacze (na zewnątrz), tynkarze (w środku) i jeszcze jedna ekipa układa dachówkę. Wybrałam po dłuuugim namyśle unibet, zobaczymy czy się sprawdzi :). Jak tak dalej pójdzie to może wprowadzę się przed zimą (tak nieśmiało marzę). Teraz szukam taniego instalatora co. Co tam u Was.

Bikosa 3-mam kciuki.

Joasia - nie złapałam wątku :roll: - jaki delfinek do zafugowania? Dla rozrywki jakiś wiersz by się przydał, może jednak coś napiszesz?

 

Pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale Joasiu Jasia! Kapitan Ivette melduje się na rozkaz!

Księgowa! Kiedy Ty zaczęłaś, bo coś mi się widzi, że tak jak ja na początku czerwca. I już robisz tynki i ocieplenie? Ty to jesteś prawdziwa Księgowa. Gratulacje!

P.S. Ile dałaś za Unibet? Ile metrów ma Twój dach? Ważne, bo też ciągle mogę zmienić decyzję na temat dachówki (ostatnie dni) - o Unibecie słyszałam dobre wieści.

 

Pozdrowionka dla wszystkich budujących Szczeciniaków - towarzyszy doli (jak wszystko wychodzi) i niedoli (gdy dostajemy wariacji z powodu milionów sprzecznych informacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marynarz grapusek melduje się na okręcie :lol:

mało piszę gdyż prawie całą swoją elokwencję przeznaczam na szczeciński UM, ale ... ale... lada dzień może dostane pozwolenie kończe więc i dalej sciskam kciuki za szczecińskie urzędniczki :wink:

miłego budowania

 

PS.

ivette - dzięki za namiary na hurtownie w Dobrej - chyba naprawdę są najtańsi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO! Aż miło... z drugiej strony, jeżeli wszyscy tak dzielnie się obudzili na myśl o poematach - to nie powinnam już nic pisać, z trzeciej strony - możnaby zawsze postraszyć umiejętnościami wokalnymi....

 

Nic to - późną jesienią zarządzam (samowolnie ale mam nadzieję z poparciem) spotkanie klubowe. Czas i miejsce wyznacza komitet założycielski. Skład komitetu ustala rada. Radę stanowią członkowie grupy. Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...