Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam,po zapoznaniu się z cenami silki :o zaczynam myśleć o betonie komórkowym czy ktoś może podzielić się informacjami ( cena,jakość, firma)? narazie oglądałam "SOLBET" z Solca Kujawskiego z góry dziękuje Gosikk :D

 

Czyżby Silka była tak droga? Mnie ostatnio przekonywano, że koszt budowy ściany z Silki 18 cm + wełna mineralna 12 cm, będzie bardzo podobny do ściany z BK 24 cm + styropian 12. Chyba warto porównać koszt kompletnej ściany, najlepiej razem z tynkami. Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosikk

w hurtowni Pablo na ul Spiskiej BK z Rurki o wymiarze 24-24-59 gęstość 500 kosztuje 5,10 z transportem na budowę i rozładunkiem (na 1m2 wchodzi 7 sztuk)

solbet w SCMB też 500 24-24-59 kosztuje 6 zł z transportem bez rozładunku

A zna ktoś ceny ceny stali i gdzie ją kupowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaliśmy się na ściany z BK i tak już pozostanie.

Znam ceny stali z centrostalu:

pręt żebrowany śr. 12 - 2,06 netto/kg

pręt gładki śr. 6 zwój - 2,40 netto/kg, prosty - 2,54 netto/kg

O ceny betonu jeszcze się nie dowiadywałam.

Może ktoś podpowie gdzie jeszcze kupowaliście stal no i beton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Rok temu najtanszy beton byl w Top Beton w Stargadzie (B15 - 155 netto, B20 - 165 netto). Byla to wtedy cena nawet nizsza niz u Thomas Beton. Nie wiem jak jest teraz. Byc moze tamta cena wynikala z tego, ze dopiero wtedy zaczynali w Stargardzie (ale utrzymywali taka cene przynajmniej przez pol roku po otwarciu oddzialu). Koszt wynajecia pompy liczyli na 200pln za godzine.

 

pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

sorki że tylko z problemami ale czasu mało, remont szkoła no i praca..

 

Szukam elektryka z uprawnieniami trzeba przenieść licznik, wykonać rysunek jednokreskowy oraz pociągnąć około 18 m do zasilenia domku. (od licznika w budynku gospodarczym)

 

jeśli macie jakiś sprawdzony chetnie skorzystam- sam juz sie poddaje, jeden zwodził mnie miesiać, drugiemu wyszły uprawnienia.. eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margen przesłałam na priva

 

monka ja brałam stal z Betonstalu i Felmaxu (na Gdańskiej tuż przy Basenie Górniczym), jeśli chodzi o beton, to brałam z Arbetu, wychodziło całkiem tanio, wprawdzie chodziły słuchy, że coś nie tak z betonem, ale osobiście sprawdzałam w laboratorium - wszystko grało, za popme brali chyba 170 zł (za mniejszą).

 

Do budujących z BK. Posiadam do odsprzedania po niskiej cenie około 200 suporeksów o wymiarach 24x24x59 - zostało z mojej budowy, brałam bez vatu przed vatem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

 

no już wytrzeźwiałam, ale to była sobota.... eh, nogi od tańca jak u kaczki, ale warto było!!!

a jak wy spędziliście ostatnią sobotę karnawału????

 

co do stali, brałam w Hurtostalu, ceny trzeba negocjować, mają jedne z najtańszych tel. 4690845 i może jeszcze Sambud 4622217!

 

Ja brałam beton kom. z Prefbetu, ale najlepiej to brać z hurtowni, zapytaj w Golbudzie w Goleniowie, i targuj i przekonaj, że później wszystko będziesz od nich brała, to cena będzie dobra ( oni mogą też bez ...) jak ci zależy!!!!

 

 

Maksiu - co zrobić, by mój obrazek wrócił!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...