Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Hej- melduję, że żyję :lol:

Jolly- mój Pan z banku- zdemenciały totalnie- zachowywał sie niemal identycznie. Aż się zastanawiam, czy to nie ten sam z PKO SA.

Monka - co do stropu postaram sie zaraz na priv.

Więźba- elergon czyli po prawej za julianem- więxba nienajgorsza, pan miły ale terminowość- porażka. Trzeba zwracać uwagę aby nie byłó dużo kory, oflisów (czyli takich scięć nie dających prawidłowego przekroju), sęki nie moga być na wylot- to chyba najwazniejsze). Ja więźbę brałam u Kudry przy Salezjanach- słownie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Ja też sie jakoś trzymam (chociaż po wczorajszej nocy pojechałam dzisiaj liczyć moje dachóweczki) 8) :wink:

Za chwilę Walentynki, a ja sama :cry:

 

Ale, jak mawia mój tato: 8 marca - Święto komunistyczne,

14 luty - Święto kapitalistyczne,

i nie obchodzi żadnego :D

To ja tez nie będę, a co! To niehumanitarne tak hucznie obchodzić Św. Walentego! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Walentynki!

 

My (w domu) walentynki obchodzimy już od soboty (a co!). Są balony rozwieszone, świeczki w serduszka i wszelkie czerwone się palą, i kartki (6szt) każdy dla każdego, no i prezenty; wszelkiej maści przytulaki. No i wczoraj film "zatańcz ze mną"

 

Życzę Wam na dziś i zawsze MIŁOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

ja mam Walentynki codziennie.... kiedyś czekałam na kartki, sms-y, ale teraz? mam swojego Walentego!!!!

 

Miśki - mam nadzieję, że się pojawisz!!! Czekam z szampanem zmrożonym... :wink:

 

Józia - Ty to masz dobrze, musisz dać mi wskazówki, jak wychować dziecko by być z niego tak dumnym, Twoja Ala to naprawdę Anioł!!! :D

 

Czupurku - dobre z tym testowaniem w sypialni... :oops: :lol:

 

Delf - nie martw się - uczucie tęsknoty do ukochanego to bardzo miła sprawa, tak fajnie wierci w brzuchu.... 8)

 

 

 

a tak poza tym:

 

- w środę lub w czwartek uruchamiamy kotłownię - oby mróz zelżał!!!!

- a później już tylko tynki i ....

- wanna love story pasuje - będzie extra!!!

- po ostatnim sztormie - wszystkie dachówki na swoim miejscu!

 

 

 

no i wiecie co?

kto mi da znać co grozi kierowcy, który zapomniał zrobić przeglądu i od 10/2004 jeździ bez niego???? czy są jakieś kary?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzię dobry wszystkim w poniedziałek!! No i znowu , kurcze blade zima zawitała do nas. A poszła stąd, a kysz, a kysz!!

Bikosa, dzięki za szczegóły dotyczące pana ze składy drewna, na pewno zwróce uwagę na to. Na razie jeszcze jestem w blokach startowych, bo dopiero dzis mam miec pozwolenie na budowę, więc mam nadzieję, że pan się wyrobi do czasu jak u mnie będą stawiali dach :D

Jolly, jeśli nie taki kierowca nie brał udziału w żadnej stłuczce, to nic wielkiego nie powinno się stać. Po prostu jedzie do stacji diagnostycznej i takowe badania robi, a następnego dnia najdalej dostaje autko z podbitym dowodem rejestracyjnym, że badania są OK. Tak przynajmniej było w przypadku mojego męża - sklerotyka :lol: :lol: Gorzej natomiast, jesli była stłuczka. Z tego co wiem, nawet jeśli nie jego wina, to i tak są problemy, bo auto w świetle prawa jest niesprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy

didi

dzięki za zdjęcie poglądowe :D

Ewa

znowu mnie zirytowałaś tą prędkością, to w sumie ile czekałaś na pozwolenie? Wiesz co tak sobie myślę że Ty mnie w jakiś sposób mobilizujesz :D

Jak napisałaś że od nowego roku nasza gmina nie pobiera opłat za włączenie sie do sieci wodociągowej to tak mnie to wkurzyło że umówiłam się z innymi osobami na spotkanie do Wójta i wynegocjowaliśmy zwrot wniesionych opłat :lol: A co ma się te zdolności :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Ci się udało z tą kanalizą!! Co 9 stówek w kieszeni to 9 stówek :lol: Mówisz ,że Cię mobilizuję?? Jeszcze trochę takich komplementów i zacznę ryć zadartym nosem sufit :lol: :lol: Jeszcze się nie cieszmy, bo pozwolenie mam mieć dzisiaj w kieszeni, ale de facto w ręku go jeszcze nie mam. Jak dostanę to od razu napiszę. A co do czasu załatwiania wszystkich formalności , to ci powiem, że dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem przyszedł do nas poczta projekt naszej Malwy i dopiero od tego momentu ruszyła machina. Uważam, że tempo mam całkie niezłe jak na polskie warunki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...