Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witajta!!!

 

RomanW - ja brałam okna z Modrzewia od firmy RAMPLAST - mają 2 rodzaje profila - oba produkcji niemieckiej, ja wybrałam Plusteka i jestem na razie zadowolona!

 

Józia - a nie mogłaś małpo poczekać, my wypadamy do SZklarskiej za tydzień!!!, też na 3 -4 dni!!! ale jak już zdecydowałaś i będziesz miała czas to może podpowiesz mi później jaki hotelik albo pensjonacik wybrać??? weź namiarki!!!

 

Miśki - Ty wiesz, że jak nie znajdziesz na mnie czasu, to Cię znajdę, nawet w zaspie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie co? chłopy, żeby tak plotkować!!! :wink: :lol:

 

nie wiem, ale raczej nie wykończeniówka, a pogoda, bo nie można nic dalej robić... a ja w gorącej wodzie kąpana i chciałabym już jak Czupurek płytki wybierać... panelki, kuchnię sobie murować....

 

szlag by trafił tę pogodę, już niedługo będzie rok od wkopania łopaty, a my jeszcze w polu...

 

ale aż taka agresywna to ja nie jestem.... wrrrrrrr :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolly - toż ja tak długo czekałam na możliwość wybierania, że już najwyższa pora. od wbicia pierwszej łopaty do wprowadzki minęlo 2,5 roku, a potem jeszcze kolejne 3 m-ce stagnacji.

 

a na pogodę też czekam bo, muszę dokończyć elewację, no i zgarnąć ten syf budowlany, wyrównać teren, zrobić przyzwoite ogrodzenie i może jeszcze chociaż trawkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, opinie o oknach z firmy PARTNER z Danowa k. Goleniowa?

 

Może znacie jakieś inne firmy z porządnymi oknami?

 

 

Roman

ja mam opinię co do tych okien!

Sąsiad wziął od nich! Widziałam te okna! Nędza! przycinane chyba na kolanie, nigdzie nie zgrzane, nie dochodzą do siebie, parują wewnątrz, gwiżdże spod nich.

Jak ja to zobaczyłam to mi sie włos zjeżył! Byli u niego już chyba z 7 razy i ciągle coś poprawiają.

Chciał fecet przyoszczędzić - no i ma teraz!

 

Ja okna brałam w EkoPlaście (fabryka pod Gryfinem, punkt sprzedaży na ul. Poniatowskiego) jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

ja dzisiaj troszkę później, bo chciałam coś na wiosnę do ubrania sobie kupić, ale nic z tego, chyba Czupurek wszystkie fajne bluzki wykupił :evil: :wink:

 

RomanW co do okien z Danowa, o jakości nic nie powiem, ale moge o terminowości: miesiąc czekania na wycenę, to chyba lekka przesada...

 

GrzegorzR co tam w Białce słychać? My jeździliśmy tam 2 lata z rzędu, do pani Halinki na Kaniówkę. Strasznie tam fajnie, jak dla rodziny, tylko okropniaaaście daleko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...