Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Buduję się niedaleko Ciebie, zaraz za Dołujami przy drodze do Lubieszyna.

 

Mam pomysł, może byśmy się wymieniali danym na temat dobrych ekip wykończeniowych i cenami. Co Wy na to ?

 

Ja mam stan surowy, otwarty i z wykończeniem ruszam od czerwca.

 

Teska,

jeśli możesz to powiedz jakie zamówiłaś okna, ja też chcę dać szybę P2 lub P4, ale drewniane. O firmie PARTNER słyszałem że jest dobra.

Tak samo jak ty mam strop drewniany, więc problem z bramą bedę miał taki sam, daj znać jak coś wymyślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie - dołączam do budowniczych. Jestem żoną Jasia, który już od kilku postów tutaj bryluje :]

My mamy stan 0, w Sławoszewie. Ruszamy wiosną jak tylko lody spłyną. Kompletujemy materiały. Służę pomocą w tanich bloczkach prefbetowskich. Może tak wymiana informacji o cenach? Nie sztuka wybudować dom dobrze i drogo - ale dobrze i tanio.

Pozdrawiam Fafkulca - lepsze Fa w sprayu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEDI

 

Brame zamawiam segmentowa Hoermana..nie ma zadnych problemów z zamontowaniem do stropu, montuja tez dodatkowo do sciany..brama wygląda :smile: :smile: pięknie..czeka sie na nia 6 tyg bo wykonuja ja w Niemczech- teraz terin 1 mqrzec

Natomiast Partner ma ładne okna ale beznadziejny serwis i montazystów..

Ja zamówiłam okna tytanowe z nazwy 4 komorowe z szyba p-2 ( 6,4x14x4) i okucia dodatkowe tzn..sa 4 grzybki i inne klamki na kluczyk ..jak chcesz to podam namiary no i od 15 jest dla takich jak my zamawiajacycj do domu 37 % rabatu..okna mam w kolorze złotego debu z dwoch stron..i jakosc i cena ok:smile: :smile:zastanów sie nad tym..

A dokładnie gdzie budujesz?? bo ja w Koscinie..to w dołujach w lewo na przecław..i jakies 500m dalej..

Mam ekipe na ocieplenie, tynki i cale icnstalacje w b,dobrych cenach..

Teska

Pozdrawiam Teska

Jak bedziesz chciał to podam namiary:smile: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Yoasha!

Gdzie jest Sławoszewo? My tez czekamy, aż zima odejdzie,ale w weekend mąż ociepla dach, bo już wytrzymać nie może:smile: Czeka aż się ociepli. Jak tak dalej będzie ciepło, to w końcu zamontujemy okna...oj jaka ja jestem niecerpliwa. A gdzie podziewa się Twój Jasiek? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska, będę wdzięczny za informacje o ekipach wykończeniowych, jak możesz to prześlij namiary na email.

Buduję się za Dołujami, przy drodze na Lubieszyn, po lewej stronie. Tam jest takie małe osiedle domków. Mój to parterowy, z czerwonym dachem, jakieś 200 m od drogi.

Z tego co mówisz, wnioskuję że zamówiłaś okna PCV, ja jestem zdecydowany na drewniane, nie wiem tylko czy P2 czy P4. Jeżeli Partner odpada, to będę szukał dalej.

Z bramami to mniejszy problem, mniej dostawców, to mniejszy wybór.

 

Dzięki,

 

Bedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linka - Sławoszewo to taka maleńka dziura koło Tanowa. Jasiu ciężko pracuje. Ja jeżdżę, dzwonię po lokalnych dystrybutorach, którzy z upodobaniem podają mi ceny katalogowe na np. veluxy. Standardowy rabat - 18-20%. Może wskażecie jakiegoś rozsądnego dostawcę kotłów w naszym uroczym mieście? Aaa - i co sądzicie o dachówkach Euronit?

Joasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Spotkanko fajna rzecz :smile: ale obawiam się, że mogą być trudności :sad:

 

Sezon budowlany za pasem, ostatni dzwonek na obstalowanie dostawców i wykonawców i ostatnie chwile na zarobienie paru dodatkowych talarów bo jak ruszą betoniarki to nie będzie czasu na zrobienie siku :wink:

 

W każdym razie tak jest u nas, na pogadanie mamy teraz czas przy śniadaniu i z rzadka przy kolacji.

 

Przy okazji właśnie szukam okien i bramy garażowej. Możecie podać namiary na jakieś sensowne firmy.

 

Jeśli chodzi o bramę to potrzebuje segmentową, ocieplaną. Ofertę Hormana już mam - szukam czegoś o podobnej jakości ale lepszej cenie (jak nie znajdę to trudno).

 

Okna - raczej plastiki. Byłem w kilku firmach i jak na razie na wierzchu kupki są MS. Te ich "tytanowe" (ciekawe skąd ta nazwa ?) wyglądaja przyzwoicie i kosztują mniej więcej tyle ile okna firmy "Kogucik" (zapłacili i uciekł :smile:).

 

Jak by ktoś potrzebował to mamy "wydeptane" w dobrych cenach BK i Porotherm. Zeszliśmy też do 15%-20% rabatu na dachówki (Euronit, IBF, Roben), okna Velux, stropy (Optiroc i ceramiczny) i parę innych. Jakby ktoś był na początku drogi to pomożemy. Jak ktoś ma lepsze warunki to niech się pochwali.

 

Acha - możemy polecić człowieka od przyłączy wodociągowych.

 

PS. Szukam też kotła - najchętniej Vaillant, a dokładnie szukam firmy, która na Vaillanty daje minimum 20% upustu :smile:

 

PS.2. Kiedy planujecie "wbić pierwszą łopatę" w tym roku ? Bo mnie już ręce świeżbią :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu

 

Tez kupilismy okna Tytanowe,ale polecam na ulicy Gdanskiej , daja 37% rabatu i jeszcze cos od siebie, obsługa ok.

Maja tez promocje na kolor .

Brame tez zamowilismy segmentowa u Hoermana i nie szukaj nigdzie bo my obeszlismy nawet Kogucikow co sami robia i cena wwyzsza niz u Hoermana, a jakosc zadna.

Kupowalismy na Jagiellonskiej tez segmentowa.

Pozdrawiam Teska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima dopadła a mój mąż desperat jedzie w sobote na działkę nocować...mamy co prawda ocieplany barak ale brrr jak sobie pomyślę. W poprzednim tygodniu włamali się do tego baraku, dziwni złodzieje - nie wzięli olejaka i paru rzeczy... albo ich ktoś przepłoszył albo liczyli na coś więcej. Rozwalili okno i zerwali prawie całą scianę baraku-no tłumoki straszne:smile:po co ścianę, jeśli mogli wejśc przez rozbitą szybę?? pozdrawiam szczeciniaków.

P.S.

Czy Wy już mieliście takich gości na działce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...