Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Kto chciałby mieć lub szuka pieska ?.

Koleżanka znajomej ma do oddania za darmo szczeniaki rasy golden retriever. Jeżeli ktoś z was byłby zainteresowany to mogę dać namiary. Nie wiem jak wkleić zdjęcia do postu więc zdjecia szczeniaków można obejrzeć tutaj http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=32398&q=działka&k=11

 

Kurcze żona też mi wierci w brzuchu żeby wziąć takiego szceniaka i co tu zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku jak patrzą te szczeniole :p

 

tak, takie maluchy zawsze wzbudzają uczucia wyższe

ale przed nabyciem trzeba się doooobrze zastanowić tym bardziej, że w tym przypadku piecho ma być darmo (niestety dla wielu tylko wydane pieniądze są hamulcem, aby odrośniętego piecha nie wyrzucić z domu :cry: ).

 

a szczeniol - uf w jednym worku śmiech i łzy.

 

wiem co mówię, od sierpnia mam szczenię w domu (teraz 7 m-czne)

super rasowy - i delikatniusi, że hej

z ręką na sercu - przez 2 m-ce prawie wogóle nie spałam: a to, brzuszek, roztroje żołądka, a to ząbki, a to smutno, ciemno, chłodno, głodno etc.

do tego przez ok. miesiąc ciągle szmata w ruchu i wyprowadzanie co pół godziny

no i jedzonko: gotowanie, przebieranie, mielenie

kilkukrotne wizyty u weterynarza

żałowałam, że na ten okres urlopu nie wzięłam

 

a potem zaczęło się obgryzanie rzeczy niedozwolonych. moje straty: materac na sprężynach, 2 pary drewniaków, 2 pary klapek, przeżuta część dywanu, wygryziona dziura w kanapie i najnowsze dzieło świeżo kupiona, nie zamontowana jeszcze ościeżnica.

 

z małym psiakiem tyle samo roboty co z niemowlęciem

 

a potem jak podrośnie? trzeba się pogodzić, że wróci brudny ze spaceru, że gubi sierść, że nie zawsze będzie posłuszny

 

a pozytywy? jest ich mnóstwo i są raczej niewymierne. osobiście uwielbiam psiaki i mimo zdażających mi się napadów złości, np. za brudne i podrapane szyby, są pełnoprawnymi członkami mojej familii i tak już zostanie.

 

tak więc wpierw wszystkie za i przeciw, a potem decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się wymądrzam fiu, fiu

 

ok teraz pytania odnośnie piesków:

 

1. czemu znajoma oddaje, a nie sprzedaje?

2. czy psy są czystej krwi? (tzn. mają metryki - przez innych mylone z rodowodem)

3. w jakim są wieku obecnie?

4. ile jest piesków, a ile suczek?

 

no, to narazie tyle

Nie wiem dokładnie ale podobno właścicielka nie narzeka na brak pieniędzy i dlatego za darmo i pewnie żeby szybciej pozbyć się problemu. Czy mają rodowody nie wiem, ale jak już to chyba mogą być tylko 4 pieski z rodowodem a w sumie to chyba jest ich 9. Wiek z tego jak były opisane zdjęcia oryginalne to 8 tyg. Ile piesków i suczek tez nie wiem. Ale jeżeli chcesz to mogę się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...