Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

witam czwartkowo

 

Maro74 - no właśnie, narobiłeś smaka - mój znajomy bardzo chciał goldena.

a gwoli wyjaśnienia - że pierwsze 4 rodowodowe TO NIEPRAWDA (może kiedyś tak było)

obecnie jeżeli rodzice mają uprawnienia hodowlane - to, wszystkim szczeniolom z miotu wystawiane są metryki, ale bardzo często ludzie mający szczeniaki po nie uprawnionych rodzicach, lub z nieplanownanego (nie zgłoszonego) miotu - mówią tak potencjalnym nabywcom (czyli po prostu wciskają kit).

 

Maksiu - ja chcę ale nie mogę :lol:

 

wieści z budowy - cały hol już jest gresowy i śliczny oczywiście. dzisiaj prawdopodobnie odbiorę wreszcie dekory, więc będzie można ruszyć z oranżerią.

 

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witaj grupo!

 

 

A ja mam mały problem z moim psem.

Nie było nas w domu od niedzieli wieczora, do wtorku rana - nasz pies wyrwał sobie sierść z ogona - ma pół łysego ogona. Do tego nic przez ten czas niezjadł. :o

Czy to możliwe że to z tęsknoty? Bo teraz nic takiego sobie nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na kozetkę.

 

Wczoraj przyjeżdzamy z mężulkiem na działęczkę, tak w ramach popołudniowego relaksu. Wysiadamy z samochodu i ... minuta, dwie, może trzy milczenia. Stoimy i patrzymy na naszą ogoloną działeczkę tzn. powycinane drzewa i gałęzie. Widok nie do opisania. Dom miała przysłaniać warstwa frontowa zieleni, której dzisiaj już nie ma. I chyba nie zgadniecie kto to: ZAKŁAD ENERGETYCZNY !!!

 

nie ma odpowiedniej ikonki emocji do wstawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj grupo!

 

 

A ja mam mały problem z moim psem.

Nie było nas w domu od niedzieli wieczora, do wtorku rana - nasz pies wyrwał sobie sierść z ogona - ma pół łysego ogona. Do tego nic przez ten czas niezjadł. :o

Czy to możliwe że to z tęsknoty? Bo teraz nic takiego sobie nie robi.

 

Witaj grupo ! :p

Didi no wiesz - psa sie nie zostawia na tak dlugo samego. Psy szczegolnie w nocy tesknia i nie wiedza co zrobic bez swojego stada. Z tej niemocy robia rozne rzeczy - moj wyl jak tylko sie sciemnialo a nas w domu nie bylo. Twoj widocznie ze stresu wyrwal siersc z ogona. Biedny . A nie pokaleczyl ogona? Tesknil oczywiscie ze tesknil - psy to stadne stworzenia, nie umieja same byc dlugo.

Niejedzenie jest typowa oznaka tesknoty.

Kiedys pojechalismy na miesiac na wczasy a psa zostawilismy u wujka.

Nie chciala jesc ani pic ani sie ruszac , najchetniej lezala w kacie biedulka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na kozetkę.

 

Wczoraj przyjeżdzamy z mężulkiem na działęczkę, tak w ramach popołudniowego relaksu. Wysiadamy z samochodu i ... minuta, dwie, może trzy milczenia. Stoimy i patrzymy na naszą ogoloną działeczkę tzn. powycinane drzewa i gałęzie. Widok nie do opisania. Dom miała przysłaniać warstwa frontowa zieleni, której dzisiaj już nie ma. I chyba nie zgadniecie kto to: ZAKŁAD ENERGETYCZNY !!!

 

nie ma odpowiedniej ikonki emocji do wstawienia

 

Jezusie!!! I CO TERAZ!!! Ręcę opadają.. :evil: :evil: :evil:

dlaczego? z jakiej racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że posesja jest cała ogrodzona i zamknięta. Pany z kosza przez płot chyc, jak nikogo nie było i hulaj dusza. A co na to dyrektor - "niemożliwe :o ".

 

Wzdłuż ogrodzenia biegnie linia energetyczna i chyba chłopy myślały że tżeba w promieniu kilometra wyrżnąć wszystko co jest zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balcerowicz przechadza się z żoną po ulicach Warszawy, ogląda wystawy sklepowe, zatrzymuje się przed jedną i mówi:

- Zobacz kochanie, Spodnie 50 złotych, marynarka 40 złotych,futro 150 złotych. Widzisz? To nie są wysokie ceny. A wszyscy mówią,że jest źle, że ludzi na nic nie stać. To tylko propaganda tych nierobów,lewicowców i zielonych! Żona spojrzała na niego czule, jak to tylko potrafi zakochana kobieta i

powiedziała:

- Debilu! To jest pralnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...