Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czupurek. to jest dziewczynka ma 7 tygodni :lol: . Zonka mi już od kilku tygodni wierciła dziurę w brzuchu, że chce jamniczka no i wczoraj postawiła na swoim :) i adoptowała taką małą czarną z podpalaną mordką i łapkami. A dzieciaki to z radości skakały pod sufit no i cóż mnie było zrobić :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro74 - dołączam się do gratulacji :p

a tak na marginesie (nie żebym się czepiała) ale pisałeś że przy goldenach żona dziurę ci wierciła. to w końcu chciała jamnika czy goldena?

 

a co do jamników - osobiście zawsze mi się podobały, a u siebie mam krzyżówkę jamnika z pinczerem. niestety z piękną trawką możesz się pożegnać - ich pasją jest kopanie, kopanie, kopanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi no wiesz - psa sie nie zostawia na tak dlugo samego. Psy szczegolnie w nocy tesknia i nie wiedza co zrobic bez swojego stada. Z tej niemocy robia rozne rzeczy - moj wyl jak tylko sie sciemnialo a nas w domu nie bylo. Twoj widocznie ze stresu wyrwal siersc z ogona. Biedny . A nie pokaleczyl ogona? Tesknil oczywiscie ze tesknil - psy to stadne stworzenia, nie umieja same byc dlugo.

Sąsiedzi, których dobrze zna, opiekują się wtedy nim!

 

To co? Czy to znaczy, że nie będziemy się mogli nigdzie wyrwać na weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę na kozetkę.

 

Wczoraj przyjeżdzamy z mężulkiem na działęczkę, tak w ramach popołudniowego relaksu. Wysiadamy z samochodu i ... minuta, dwie, może trzy milczenia. Stoimy i patrzymy na naszą ogoloną działeczkę tzn. powycinane drzewa i gałęzie. Widok nie do opisania. Dom miała przysłaniać warstwa frontowa zieleni, której dzisiaj już nie ma. I chyba nie zgadniecie kto to: ZAKŁAD ENERGETYCZNY !!!

 

nie ma odpowiedniej ikonki emocji do wstawienia

 

Gosiunia!

A my już od prawie roku (w maju) walczymy z energetyką u usunięcie drzew z naszej działki - 30m topole, których gałęzie zwisają na linię energetyczną. Przyjechali, wymierzyli i powiedzieli, że "pnie drzew są w odległości 5m od lini, a oni usuwają jeśli są w odległości 2m". I nie ważne, że gałęzie wiszą tuż nad.

ONI POWINNI BYLI PRZYJECHAĆ DO MNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi, których dobrze zna, opiekują się wtedy nim!

 

To co? Czy to znaczy, że nie będziemy się mogli nigdzie wyrwać na weekend?

 

 

Czesc .

Dobrze miec takich sasiadow.

No nam zawsze ciezko bylo sie gdziekolwiek wyrwac, pies tak tesknil.

W gre wchodzilo zostawienie jej z kims ( zeby zostala sama na noc - zadnych szans - wycie, drapanie itp). Gdy byla z kims wtedy lagodniej to przechodzila ale i tak tesknila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...