Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Dzieki Czupurku. Bede czekac na wiadomosci.

 

Ponawiam pytanie: czy znacie ekipe, ktora z jakichs powodow stracila inwestora? chca pracowac, sa dobrzy a przez przypadek zostali bez pracy? Dajcie znac tu lub na priwa. Z gory dziekuje za wszelkie namiary na ekipy. Miejsce budowy Trzebiez, stan: samiusienki poczatek, jeszcze domek nie wyznaczony na gruncie.

 

Pozdrawiam łikendowo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Tak się składa, że widziałem to na własne oczy jak wracałem do domu. Dwóch łepków w Matizie w odlgłości ok 150m przede mną ściągneło na pobocze a potem do rowu gdzie zrobili koziołka i stanęli na dachu.Nie wiem co oni wykombinowali bo nic przed nimi nie jechało, chyba chłopaki musieli się za bardzo rozbujać. Wyglądało groźnie ale na szczęście nic im sie nie stało. Wyszli o własnych siłach i jak spytałem czy im pomóc stwierdzili że poradzą sobie sami. Jak byłem w trzeszczynie to jechała już po nich ekipa strażaków z ratownictwa drogowego. Nawiasem mówiąc to skandal żeby droga krajowa nie była wogóle odśnieżona :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku, Maro74 - czy moze cos wiecie o wolnej ekipie?

 

Jedna ekipa, ktora znalezlismy wycenila nasz projekt na 50 tysiecy robocizny: fundamenty,izolacja fundamentow, sciany piwnicy z bloczkow nbetonowych i cegly pelnej, stropy fert 40, parter pustaki ceramiczne 'u', dzialowe cegla pelna, strop ffert40, wiezba, blacha, schody miedzy piwnica i parterem drewniane - stan surowy zadaszony :wink:

Nie brali pod uwage jeszcze kopania pod lawy, liczyli tylko murowanie, przybijanie, strzemionowanie (o rany co za wyraz ), poziomowanie hihi :lol:

 

50 tys - chyba duzo, ale podobno cegla pelna podraza robocizne. Co o tym myslicie???

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniesia jutro zadzwonię w jedno miejsce i się zapytam jak będe miał jakies informacje to dam ci znać. Aha czy szukasz raczej ekipy tutejszej czy może być zamiejscowa?.

Mam jeszcze pytanko czy w Trzebieży na Kościuszki budują się jakieś domki?. Bo widziałem reklamę firmy Konstel z Jasienicy, która się ogłasza, że będzie budować tam budować domki jednorodzinne w tym także bliźniaki.

A może wiesz coś czy są tam u was jakieś działki do kupienia?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy publikuja, dzialki sa powyznaczane - druty wystaja, czyli podzielone, wiadomo gdzie bedzie droga miedzy domami.

Ekipa raczej okoliczna, bo nie mieliby gdzie spac. Startujemy od zera.

 

Dzialki - 1 na Brzozowej, jest wbita tablica z nr telefonu

kilka na Polnej - za stacja pkp w prawo, (przed osiedlem nadlesnictwa), tzw trelinka (wiesz takie plyty betonowe szesciokatne)

 

Tylko tak jak pisalam w zeszlym roku: w Trzebiezy niestety jest mokro, 60 cm w grunt max. Jesli chcesz miec podpiwniczenie gleboko to kicha, nic z tego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...