Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Cholera, mnie też wylogowało na 2 dni!

 

Księgowa ta firma KNITTER to jedna wielka lipa! Czekam już trzeci dzień na wycenę dachu. Prosili, żeby przyjechać osobiście - przyjechałam i duuuuupa!

Wczoraj mieli mi przesłać faksem i też nic. Jestem wkurzona jak Franka pies!!!!!!!

A ten dzisiejszy deszcz też pogorszył mój stan psychiczny, bo właśnie stawiają mi upragnioną więźbę!

 

Strasznego mam doła!!!!

Wam też to się zdarza?

 

S.P. Nie bój żaby! Moja koleżanka urodziła w piątek córeczkę.

Jak Cię najdzie taki strach, że nic tylko uciekać ze szpitala, gdzie oczy poniosą, to pomyśl tak:

to tylko parę godzin, wszystko mija, inne sobie poradziły to i ja dam radę. Mnie to pomagało dwukrotnie (mam 2 wspaniałe córki). Będzie dobrze!!!!

Trzymam kciuki!

 

Pozdrawiam wszystkich! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IVETTE - i inni jeszcze raz bardzo przepraszam za firmę Knitter :oops: .

Sama się na nich nacięłam - tylko że ja do tego zapłąciłam za towar (bo ponoć musieli koniecznie zrobić przedpłatę) no i nie mam towaru i pieniędzy. Walczę z nimi już od poniedziałku - może ktoś ma zaprzyjaźnionych osiłków. A tacy byli mili na początku - wycenę to przysłali w ciągu 2 godzin.

Mam wielką handrę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wsparcie moralne :) przy tej pogodzie to szczegolnie. kto zna sposob na zmuszenie dzidzi do ewakuacji? moj maz mowi, ze jak szukalam tej dzialki, to tak skikalam, trzaslam, ze maly zapierac sie musial raczkami i nozkami w brzuszku aby nie wypasc, no i weszlo mu to w krew. chyba tak latwo sie nie rozsypie :-?

 

podaje namiary do osilkow- ul. kaszubska w szczecinie (maja tam silownie, wciaz trenuja) :wink: zostaje jeszcze wschodnia granica..

 

nie dajcie sie lobuzom z knittera- reklame juz maja darmowa na forum!! ja nie wiem, ze to towarzystwo takie nie rozgarniete i mysla, ze jak zrobi klienta to beda do przodu- przeciez to nie krotkowzrocznosc- to SLEPOTA takze mozgowa!!

 

trzymajcie sie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa - ja słynę z tego, że jak chcę żeby towarzystwo poszło sobie już do domów to mówię - opowiem wam jak rodziłam. Dzisiaj tego nie będzie bo Was lubię okrutnie - ale tylko wzmianka. Po czwartej próbie wywołania porodu - zdesperowany lekarz kazał mi chodzić po schodach na Unii Lubelskiej (parter- iV p - i z powrotem) A przedtem w domu kazał myć podłogę na czworakach - wot technołogia medyczna XX wieku.... Ale w szpitalach mają teraz internet - można nadawać stałą relację :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadłam przy kawce i ciachu i już mi trochę lepiej.

Bikosa - nie mam pojęcia jak dzidzię zmusić do wyjścia - może ono już wie jaki okropny jest dzisiaj ten świat (chodzi mi o pogodę).

Ja dopiero myślę o przyjemności posiadania potomstwa - o ile jest to przyjemność. Gratuluję wszystkim mamom ich męskiej decyzji :).

 

Bikosa powodzenia, kiedyś w końcu wyjdzie!!! Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu, ty to masz skuteczne metody :wink: albo grozisz publikacjami wierszy albo porodami. moze powinnam kupic kamere i zrobic transmisje on line?-wtedy to juz na pewno spadniemy w rankingu!

 

wiem, ze przynudzam :oops: - obiecuje, ze od godziny "p" poza krotka info zejde z tematu.

 

a teraz ponarzekajmy na pogode- moze jakas kawusia na podwyzszenie RR?

nie wiem, czy kogos to pocieszy ale w gorzowie i wal-w-brzuchu tez leje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie żebyś nie spadli w rankingu... a przecież nie jest wcale tak źle, popatrzcie na zestawienie poniżej (wywaliłem te grupy które miały mniej niż 10 postów):

 

1 Grupa Krakowska ...............6279

2 Grupa Wrocławska ..............2501

3 Grupa Warszawska..............2351

4 Grupa Trójmiasto i okolice....1708

5 Grupa Szczecińska...............1627

6 Grupa Wielkopolska..............1603

7 Grupa Śląsk Górny i okolice... 871

8 Grupa Kampinoska................809

9 Grupa Łódzka........................479

10 Grupa Lubelska.....................376

11 Grupa Bydgosko-Toruńska.....282

12 Grupa Zagłębie Dąbrowskie....268

13 Grupa Piaseczno i okolice.......241

14 Grupa Podkarpacka................230

15 Grupa Jeleniogórska i okolice...131

16 Grupa Podlaska.......................114

17 Grupa Otwocka.......................107

18 Grupa Koszalińska................... 54

19 Grupa Częstochowska i okolice 46

20 Grupa Nieporęt, Legionowo okolice Zalewu 31

21 Grupa GRUPA WĄCHOCKA.........30

22 Grupa Olsztyńska ......................17

23 Grupa Gorzów Wlkp i okolice......16

24 Grupa grupa świętokrzyska.........12

25 Grupa Tarnów i okolice................10

 

 

stan na godzine 12 dnia 10 września 2003, tak więc widzicie jesteśmy na 5 miejscu, mineliśmy niedawno Wielkopolske, a teraz pora pobić Trójmiasto, w każdym razie grupa Krakowska narazie daaaaaaleko poza zasięgiem rywali

 

ps. tak... nudzi mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdrawiam wszystkich serdecznie.

Dawno mnie nie było (czynnie), ale cały czas czytam o waszych dokonaniach.

Mam prośbę: potrzebuję skrzynkę do prądu, taką budowlaną (jakkolwiek się ona fachowo nazywa), sprawa jest dość pilna, bo ekipa zaczyna we wtorek, a do prądu się póki co nie może podłączyć. MOże ktoś ma taką skrzyneczkę niepotrzebną i chciałby mi wypożyczyć, ewentualnie niedrogo odsprzedać? Wdzięczność moja nie miałaby granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzywam się podnosząco (grupę). Deseczki w stolarni zamówione, opieprzony Bogu ducha winny kierowca - ze mną się nie gada przed kawą i papierosem. A teraz radosna - witam grupę. Pogoda za oknem grzybowa, a weekend zapowiada się ciepło ( http://pogoda.onet.pl/0,919,miasto.html ). Już się doczekać nie mogę, kiedy coś wyrośnie w lasku - a ja to zerwę i wysuszę. A Wy? kalosze przygotowane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...