Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam wtorkowo

 

Agniesia - jeszcze nic nie wiem

 

melduję, że już mam dwie pary drzwi osadzone i dzisiaj pójdą dwie kolejne - bardzo mi się podobają. wreszcie mogłam zamknąć drzwi do sypialni i spać w spokoju. :lol:

 

plan na dziś - kafelkowanie oranżerii. wzór już jest. teraz tylko wykonanie.

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie jak to śmierdzi z zakładów :o . Jako lojalny pracownik tej firmy kategorycznie protestuję przeciwko rozpowszechnianu takich negatywnych opinii że od zakładów śmierdzi to nieprawda. :evil:

A teraz na poważnie bo to był tylko żart. Z tym smorodem to faktycznie może być w pewnych okresach problem choć z moich obserwacji i z tego co wiem to wiatry w ciągu roku wieją przeważnie z zachodu lub płn zachodu i raczej omijają Tanowo choć może być i tak że i tam smród doleci. Proponuję ci zaczęrpnąć opinii a stacji meteo jaka jest w ciągu roku róża wiatrów w tym regionie wtedy będziesz miedziała czy tam leci smród. Ale najlepiej to popytać tubylców oni będą wiedzieć najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie jak to śmierdzi z zakładów :o . Jako lojalny pracownik tej firmy kategorycznie protestuję przeciwko rozpowszechnianu takich negatywnych opinii że od zakładów śmierdzi to nieprawda. :evil:

A teraz na poważnie bo to był tylko żart. Z tym smorodem to faktycznie może być w pewnych okresach problem choć z moich obserwacji i z tego co wiem to wiatry w ciągu roku wieją przeważnie z zachodu lub płn zachodu i raczej omijają Tanowo choć może być i tak że i tam smród doleci. Proponuję ci zaczęrpnąć opinii a stacji meteo jaka jest w ciągu roku róża wiatrów w tym regionie wtedy będziesz miedziała czy tam leci smród. Ale najlepiej to popytać tubylców oni będą wiedzieć najlepiej.

 

 

maro to wlasnie od pracownikow zakladow dowiedzialam sie ze wiatry to przewaznie wieja na tanowo, ale ze wieja wiatry to nie znaczy ze smierdzi :lol:

mieszkalam dlugo w policach - czasem smierdzialo

a w jakich okresach moze byc problem ze smrodem?

jesli nie bedzie to czesciej niz w policach to jeszcze ok, ale jesli czesciej to sie chyba zalamie ( kupilismy tam dzialke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!

Gdzie mam się udać, aby kupić dobrą kurtkę i spodnie narciarskie w super cenie (czyli po obniżce sezonowej)

 

 

W Makro mieli promocję!

W zeszłym tygodniu widziałem w Selgrosie fajne kurtki i niedrogie nie zwróciłem tylko uwagi na spodnie. Zobacz jeszce w Dyskobolu albo w Alpinusie co prawda tam mają sprzet z wyższej półki ale może coś przecenili do w miarę strawnych cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...