Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

również się melduję

 

no w łikendzik nieźle sypało, nie ma co

 

miałam w łikendzik się przenosić, żeby majstry zrobili ostanią część dzienną (kafle, malowanie) a tu kicha. jestem wpieniona na maxa, bo ci idioci zamiast zapytać, to zafugowali podłogę w oranżerii BIAŁĄ fugą, a miała być jaśminowa i pojechali do dom. :evil: :evil: :evil:

jak odkryłam przestępstwo, to całe 2 dni miałam zrąbane. dziś przyjeżdżają i będą wyskrobywać - na drugi raz się nauczą myśleć.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monka, targi miały charakter zdecydowanie lokalny, wystawcy z okolicy, ale w sumie nie za dużo tych stoisk i brak możliwości porównania konkurencyjnych produktów. Dużo firm chyba sobie odpuściło imprezę. Ciekawe np. stoisko firmy z pompami ciepła.

 

Szumnie zapowiadane seminaria o budowaniu domów jednorodzinnych - nic nadzwyczajnego, trochę lania wody i bardzo elementarne wiadomości, przynajmniej na tej części, na której byłam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro74 - szukasz a masz już coś na oku?

 

Mam jedną fajną na oku 10 km od mojego domu ,ale kobiety u mnie trochę kręcą nosem bo facet co sprzedaje powiedział że w czerwcu komary dokuczają bo gdzieś niedaleko jest sadzawka. A poza tym to jeżdzę i szukam. Jak się trafi coś interesującego to znowu cena jest mało intetresująca :evil: więc norma jak to przy poszukiwaniach działki.

Ja szukam albo jednej dużej 1700-2000m2 żeby można było postawić dwa domy albo dwóch mniejszych najlepiej obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Teska, Teska, a my to się obijamy???? :wink: Ja pracowałam zanim urodziłam małego i przyznam Ci się, że NIGDY nie zdarzyło mi się wracać tak skonana z pracy jak jestem wieczorem po całym dniu z tym moim urwipołciem gdy go już położę spać. I mam czas dla siebie, no oczywiście jak tylko poprasuję i przygotuje obiadek na następny dzień, no i jeszcze małżowinka dopieszczę :D :D Ja się nie skarżę ale pieruńsko jestem uczulona, jak słyszę, że opieka nad małym dzieckiem to nie praca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam właśnie maila od kolegi, może ktoś by reflektował na kota

 

Prośba!

Do ludzi dobrego serca.

 

Przygarnąłem sympatycznego, bezdomnego kotka. Był w ciężkim stanie - zapalenie oskrzeli. Leczę go i jest coraz lepiej. Niestety nie mam mozliwości go "usynowić", bo mam "na stanie" już dwa koty i psa!

Popytajcie u znajomych, może się ktoś zlituje. Szkoda go, bo ładny. Około trzech lat, rudy z białym "śliniaczkiem". Przy tym bardzo sympatyczny.

Sterylizację biorę na siebie. Szkoda będzie go wypuścic w nieznane. Ma jeszcze jedną zaletę - nie szczeka...

 

kontakt podam zainteresowanym na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!

 

nieśmiało witam sie z domownikami grupy szczecińskiej - jesteście tu jak starzy przyjaciele :-)

 

Przyglądam sie forum muratora od kilku miesięcy, niestety nie jestem jeszcze inwestorką, ale będę, bedę;-).

 

Czytałam dzienniki budowy Czupurka i Teski (Chmielewska mogłaby sie uczyc:-) i marzę o zaczęciu swojego..

 

skoro juz sie przywitałam i wprosiłam;-)) zadam interesowne pytanie: Czy jest tu ktoś z Dobrej Szczecińskiej? Jak mieszka sie w tej miejscowosci i co można (DOBREGO oczywiscie) powiedzieć o szkole podstawowej w Dobrej..

 

uff, to na razie na tyle... pozdrawiam wszystkich budujących sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...