Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska długo nie dawałem znać jak wygląda sytuacja, ale wszystko się dość mocno ciągneło, ale decyzja jest już podjęta, oczywiście na tak. Tak więc, z pewnością w najbliższych dniach będę liczył na pomoc i porady. Mam już wypis i wyrys z planu, dziś ma dojechać projekt, jest zamówiona mapka. Muszę znaleźć projektanta, który mi to wszystko szybko dostosuje.

 

maro74 działka jest już wybrana.

 

Pytanie ogólne: czy aby wystapić o warunki do ZE, ZG i wodociągów muszę mieć w ręku akt notarialny, czy mogę się do nich wybrać bez niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

 

 

to świetnie :lol: :lol: :lol: projektanta do adaptacji mam i to z naszego rejonu......wiec sie odezwij jak cos :)

 

Mam jeszcze pytanie techniczne. Czy wodomierze udało się Wam zamontować w domu, czy macie na działce studzienkę wodomierzową. Osobiście wolałbym to pierwsze rozwiązanie i dlatego pytam, czy wodociągi dają teraz standardowo warunki na wodomierze w budynku, czy też trzeba odpowiednio to im przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

 

ja mam studzienkę na zewnatzr....a to dlatego ze jak po wielkiej batalii o to zeby była woda miejska....ten an gorze wodociagow nam to narzucił...niom i to na francuskie studzienki nas naciagnal..a dlaczego??? bo jego synus nimi handlował...ech...

 

osobiscie nie wiem, ale nie widze u nowo budujacych sie studzienek na zewnatrz.... wiec mozna robic w/g projektu ,,,chociaz ja teraz nie chciałabym wodomierza w domku. ( studzienke mam ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam na chwilkę - mam przerwę

goleniów wymagał (i może nadal wymaga) studzienek

u nas zmieniliśmy i większość ma w domu, nie chcieliśmy płacić za dodatkowo za studzienki i szła fama że zamarza wsio (ale jak widać bujda bo Teska zadowolona).

ja wodomierze chciałam w kotłowni, ale było za daleko i mam w szafce pod zlewem - jest ok.

a te zabudowy to oczywiście szafy przede wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka- działka między 500 a 1000m, ceny na Mierzynie chyba sa wiadome. Co do okolicy to bardziej jej pasuje ta część jak najbliżej miasta między ww ulicami.

Ulanka- na lekkim wzgórzu mówisz?? Gdzieś jadąc na Grzepnicę?? Co do projektu indywidualnego to nie zawsze wychodzi drożej bo mnie gotowiec z adaptacja kosztował 6,5k a koleżanka robi sobie właśnie indywidualistę za 7k(aż po pozwolenie). Jedyny problem jaki widzę, to, że gotowce sa sprzedawane przez wiele lat i większość błędów mają wychwycone (z wyj. np. Irma, klementynka), poza tym naogół mozna znalezć kogoś kto już budował, pojechać i o bejrzeć. Robiąc indywidualny można mieć pare niespodziewanek (gdzies jest za nisko, za wysoko) a czasem niezbyt dokładnie rozrysowane detale itp. Ogólnie jednak projekt jest przystosowany do Twojej rodziny i jej potrzeb oraz idealnie wpisamy w działkę.

Czupurek- zaraz będziesz miała na priv.

Teska- ty się nie nabnijaj- do Joasi też ona średnio podobna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ruch jest, czyzbyscie mieli ferie? :wink:

 

Maro - zdjecia poszly z konta meza, ale chyba poznales, ze to ta dzialka, bez opisow, ale dzialka ma z dwoch stron ulice, do dzialki nalezy spory kilkumetrowy pas, ktory jest za plotem u sasiada, zostal juz poinformowany przez urzad i zgodzil sie z zarzutami, wszystko odbylo sie na pismie wiec nie bedzie problemu, ale stad ten warunek ze geodeta, wyznaczenie granicy na wlasny rachunek,

dzialka ma gorke, wiec swiatlo bedzie z kazdej strony nawet od pn,

nie moglam niestety wyslac tego wczesniej, mam nadzieje, ze sie nie gniewasz, pzdr aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...