Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu dzięki za szybki odzew! Wszyscy mi odradzają EURONIT ze względu na cenę! Podobno kosztuje tyle co Braas a my jednak chcemy zejść z kosztów, gdzie się da. Taką więc drogą obecnie na tapecie mamy IBF i Unibet - cena ok. 7500 za cały dach z wyłazem dachowym i bez rynien.

Dachówka - według nas - ma spełniać swoją funkcję i mieć odpowiedni kolor i kształt; niczego więcej nie wymagamy poza dostępną ceną.

Proszę o rady! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivette bierz to co ci się podoba - ceny są zbliżone - tu jes tańsza ława kom. tam gąsiory kończące lub wyłazy. Na każdej dachówce wyjdziesz tak samo. Zresztą jak widzę na swoim przykładzie tylko sama dachówka jest inna ale już cały osprzęt (taśmy, uchwyty nawet kominki) są ujednolicone. Ja mam unibeta - ekipa pierwszy raz kładzie, ale na razie sobie chwalą. Producent zresztą dorzucił ok. 150 dachówek na stłuczkę gratis.

A... gdzieś słyszałam (chyba nawet u konkurencji - euronita), że ibf w ostatnich dwóch latach wymienił cały park maszynowy i mają najnowocześniejszy zakład w Polsce - a co za tym idzie i lepszą technologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim w ten piękny deszczowy dzień :wink:

 

Joasiu, nie martw się o ten opiernicz kierowcy. Dostał go po prostu za niewinność- a jak by pogrzebać w jego przeszłości to coś by się na pewno znalazło :) Ale, że papieroski?? hymmmm

 

A może by tak coś mocniejszego za tę pogodę- oczywiście ci co mogą?

 

Potwierdzam, że na weekend pogoda bedzie lepsza- podaję namiary na super serwer: http://www.accuweather.com/

 

Pnijmy się w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P. w pełni podzielam zdanie Joasi!

Broń swojego dziecka, bo jak ty go nie obronisz, to nikt go nie obroni! Takie zdanie kiedyś usłyszałam i stosuję cały czas! Moje córki są świadome mojej stałej pomocy w przypadku ewentualnego konfliktu z nauczycielami - już od przedszkola! Zawsze im to uświadamiam i dzięki temu są świadome swego, nie wykazują lęków "przdszkolno-szkolnych" i nie boją się wyrażać własnego zdania.

Napewno chodzi o coś drobnego, wyolbrzymionego przez nauczyciela. NIe bój się - pomyśl sobie, jak boi się twoje dziecko a tobie głowy nikt nie urwie!

Pozdrawiam! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest niezwykle poważna! Dotyczy 30 cm papieru toaletowego, które mój syn wziął do kieszeni jako pamiątkę z "łazienek", akurat przerabiali czytankę o Warszawie, no i oczywiście wygłupiali się na przerwie i wpadli przyłapani przez woźną. Afera zaczęła się gdy pani kazała za karę każdemu z dzieciaków zamieszanych w "aferę" przynieść po 2 rolki papieru a ja się sprzeciwiłam tej formie sponsoringu szkoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.P. proponuje abyś będąc już w szkole poszła do toalety i zabrała stamtąd takie same 30 cm papieru, a podczas zebrania wyjeła te 30 cm z kieszeni i spytała się czy w takiej sytuacji, skoro przywłaszczyłaś sobie to jakże luksusowe dobro to dyrekcja wezwie policje, żeby przeprowadziła śledztwo...

normalnie ten kraj staje sie z dnia na dzień coraz bardziej nienormalny

awantula o 30 cm papieru... zastanawiam się czasem czy to ja jestem inny czy świat wariuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc123
Witam

ile dni po wylaniu ławy fundamentowej Wasze ekipy rozpoczęły izolacje i murowanie ścian fundamentowych? :-?

 

Myślę, że nie mam się czym chwalić, ale mówię jak było - wylewanie ław rano, izolacje i murowanie na drugi dzień po południu. Jeszcze sprawdzę w swoim kajecie czy nie pomyliłem się o jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...