Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teska to dobra wiadomość, kiedyś już stawiałem studzienki wodomierzowe i jakoś nie przekonuje mnie to rozwiązanie, jego zaletą z pewnością jest fakt, że nikt nie pałęta się po domu aby spisać liczniki, ale dodatkowy wydatek na studzienkę mały nie jest.

 

Właśnie przed chwilą dostałem zamówiony projekt, no to wieczorem będzie co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam zapomniałam się przywitać ale wpadłam tylko na sekundkę (właśnie mam przerwę w szkoleniu)

 

melduje - fugi poprawione, majstrom i mnie też wróciły humory i nikt się już nie boczy na nikogo.

salony oklejone i dzisiaj rusza kolejna praca

 

Józia - przecież ty masz już płot, po co ci drugi. zapytaj koleżanki o ten numer telefonu i dawaj gościa

 

i jeszcze jedno zadanko dla was: chcę zrobić regał na książki wys. 3m szer. 3m, głębokość niecałe 50cm, tylko boki i półki. czy trzeba to mocować do ściany? (boję się że się wywróci)

 

pozdrawiam cieplutko choć za oknem znowu śnieg sypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zimowo:-).

 

Wyłamię sie troche, bo egoistycznie chce, aby jeszcze do jutra była zima - córka jedzie na przedszkolny kulig do Dobrej i mimo marca, ma szanse skorzystać jeszcze z zimy;-) wiec ciesze sie na ten padający snieg. W piatek chcę roztopów, co by sie mojej działeczce przyjrzec.

 

Bikosa - tak działka doberska (tak podobno odmienia sie przymiotnik od DObra :-? ) lezy na trasie na Grzepnicę. Czy tam są jakieś problemy z glebą? :-?

 

czytam sobie o Waszych perypetiach wykonczeniowych i szczerze zazdroszcze:-) takiego zaawansowania. My dodatkowo musimy uporządkowac sprawy zawodowe - wrocilismy z zagranicy i szczecińska rzeczywistosc na rynku pracy nas przygnębia :evil:

 

Bikosa jeszcze: dziekuje za koszty projektu indywidualnego w porownaniu z gotowym. A wszystkim dziekuje za mile przyjęcie:-).

 

ach jeszcze pytanie blondynki: czym ogrzewacie domy?

i jeszzcze jedno : nie moge wstawic obrazka, zeby pojawiał sie kolo mojego nicka. Czy adres oznacza adres na dysku czy na serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurek:

i jeszcze jedno zadanko dla was: chcę zrobić regał na książki wys. 3m szer. 3m, głębokość niecałe 50cm, tylko boki i półki. czy trzeba to mocować do ściany? (boję się że się wywróci)

pozdrawiam cieplutko choć za oknem znowu śnieg sypie

 

 

lepiej mocować do ściany. zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...