Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Rozmawiałem z projektantką, powiedziała, że zrobienie adaptacji ze wszystkimi formalnościami zajmie około 3 miesiące :evil: , ale licząc od czasu jak jej dostarczę warunki z ZE, ZG i wodociągów :evil: :evil: , a o nie dopiero będę występował, z ZE powinienem sobie poradzić szybko, ale nie wiem jak będzie z wodociągami i ZG. A jeszcze problemem (czasowym) może być to, że woda i gaz nie są wprowadzone na działkę, tylko są w drodze.

 

Ewa Hebda czy jak zaczynała Tobie robić adaptację, to już miałaś wszystkie warunki, czy to projektantka je załatwiała i ze wszstkim trwało to tyle czasu ile pisałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

GrzegorzR :o 3 miesiące na zrobienie adaptacji. We wtorek zawiozłem do projektanta wszytko i obiecał na 1 kwietnia złożyć o pozwolenie. No tyle ze miałem juz pozwolenie na budowe wodociągu, złącze ZK mam juz przy działce to tyle szybciej. Jedyne czego mi brakowało to zmiana w warunkach zabudowy na wyższy okap oraz wyłącznie gruntu z produkcji rolnej. Ale wyłączenie to pestka wystarczy iśc do klasyfikatora zeby wpisał ze mam glebe minearlną :lol: usługa kosztuje 50 zł. Więc licze na 1 czerwca otrzymac pozwolenie. A jak u was z kosztem adaptacji?? u mnie to wygląda następująco

 

Adaptacja 1300

elektryk 400

instalacje wod. kan, oczyszczalnia 700

ZUD 100

Wtórnik 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w sobotę. Pogoda jest raczej mało spacerowa, a na grupie pustki jakby słońce super świeciło. :-?

 

Paweł_ z tego co się zorientowałem do tej pory, to rozmowa zaczyna się średnio od 3000 zł za zrobienie adaptacji wraz z projektami branżowymi przyłączy, generalnie kompletu do złożenia o pozwolenie. Ja też mam na działce ZK więc z ZE nie powinno być problemu, gorzej jest, że gaz i woda są w drodze, a nie na działce. No i ziemia zdaje się jest nieodrolniona, chociaż w planie zagospodarowanie jest, że przeznaczenie typu 1MJ, no i właściwie każdy ma inna teorię jak to powinno wyglądać, ale najlepiej będzie jak pojadę do gminy i się dopytam wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

 

 

hmm..tak wlasnie kosztuje ta adaptacja.Grunt jest juz odrolniony jest to grunt budowlany od jakis 2 lat.

 

O warunki przylaczy w wodnych i kanalizacyjnych w goleniowie jak porosisz to nie bedzie problemu. z gaowni tez powinienes dostac szybko...a najlepiej to po prostu wystap o uaktualnienie - gaz jestes tzw w gazowni etap 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...