Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Siemka!

 

Wróciłam z podróży niestety firmowej!

nareszcie w domu...

 

mam już posadzki, w środę wchodzą z tynkami!

 

posadzki wyniosły mnie 2040! za 170 m2 podłóg, oczywiście mój materiał ale wiem ile go poszło 2 kamazy piachu czyli 400 i 3.5 tony cementu czyli 1.120! Przyjechali o 10 i skończyli o 16! rewelka!

 

 

Miśki - może raz chociaż Ty się odezwiesz??? wiem, że aż tak bardzo nie tęsknisz, ale....

 

Józia - a Ty to normalnie przesadzasz!!!! no niech ja Cię dorwę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Śledzę Wasz wątek regularnie ale piszę dopiero teaz po przerwie, bo nareszcie ruszyło się coś z moimi warunkami zabudowy. Po 2 latach użerania i rozprawie administracyjnej chyba w końcu mam to, o co walczyłam. Jeśli nic się nie zmieni, ruszę z budową jesienią. Na razie jestem na etapie projektu. Bardzo proszę o namiary na wykonawców, których możecie polecić (lub "względnie" polecić) i na inspektora nadzoru, który byłby naprawdę odpowiedzialny. Pozdrawiam. trobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, to na wioseną poprawę humoru...

 

Złodziej włamał sie do cudzego mieszkania i szpera w poszukiwaniu łupu. W pewnym momecie odzywa sie głos:

- Jezus cię widzi...

Złodziej zbladł choć w panujących ciemnościach i tak niewiele było widać.

Co jest - pomyślał - dom miał byc pusty do końca tygodnia...

- Jezus cię widzi... - głos odzywa sie znowu.

Pełen obaw zlodziej skierował światło latarki w stronę skąd dolatywał głos

i odetchnął z ulgą. W klatce na drążku chuśtała się papuga...

- Cześć - odezwała sie papuga - mam na imię Maria...

- Maria? He, he - zaśmiał się złodziej- Maria to bardzo glupie imię szczególnie jak dla ptaka.

- Może i tak ale jeszcze glupsze jest Jezus dla dobermana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska. Na Warszewie, kilkaset metrów na północ od Ivette (tak sądzę, bo moja działka prawie na granicy lasu a Ivette na terenie "po-sterowym".

Bodekku. Nie pisałam, bo nie było o czym ale pilnie dokształcałam się na forum i "śledziłam" Was. Przez jakiś czas zastanawiałam się też nad domem szkieletowym, więc "podglądałam" Cię w tym wątku. Ostatecznie jednak skłaniam się ku silikatom. trobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

trobe właśnie jestem na etapie rozważań nad rodzajem materiału na ściany, zastanawiam się nad wyborem pomiędzy BK a silkatami, może jesteś w stanie podpowiedzieć co skłoniło Cię do takiego wyboru, jakie są Twoim zdaniem plusy i minusy, oraz jakie są różnice w kosztach budowy ścian z tych materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodekku. No to kicha, bo ja ciągle w pracy a jeśli nawet uda się z niej wyrwać, to albo już za późno na cokolwiek, albo ja się już do niczego nie nadaję. Pewnikiem powinnam budować dopiero na emeryturze ale do niej jeszcze duuuużo czasu. Poza tym sądzę, że przy każdej technologii bez dozoru będzie skopane. trobe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...