Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Jak się jeszcze okaże, że Bikosa będzie rodzić w Zdrojach u Staśka (np położnika) z pomocą Teski, S.P. wpisze nowo narodzone dziecię do USC, Maksiu opublikuje ten fakt w sieci to się okaże, że mamy pierwsze dziecko "grupowe". Nie widzę tylko tu roli dla Ivette - a! wiem! - Ivette natrzaska z tej okazji nauczycielce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu! Do bitki to ja taka szybka nie jestem! Ja raczej załatwiam wszystko na "gębę" tzn. perswazja najpierw delikatna a potem stanowcza. Ja mogę służyć jako podpora psychiczna lub opiekunka do nowonarodzonego. A natrzaskać to prędzej lekarza lub położną jakby coś źle robili! Ivette
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ranne ptaszki. Już jestem po rozmowie z panią. Odbyło się w pokojowej atmosferze, pani przyjęła do wiadomości, że nie popuszcze. Ogólnie sprawa pozytywnie, mam nadzieję, że dla mojego syna również.

Teska zupełnie zapomniajłam o przejściach Twojego syna, jak to się skończyło, myślę, że dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek! Fajnie, że już weekend!

 

S.P. - cieszę się, że poszło w miarę gładko.

 

Joasiu - jeszcze raz dziękuję; byłam tam dzisiaj rano i zrobili na mnie dobre wrażenie.

 

Maksiu - Pozdrowionka!

 

Teska - gdzie się podziewasz?

 

Ogólnie jest lepiej , niż w ostatnich dniach - sprawa mojego dachu chyba rozstrzygnie się na dniach (może jednak Euronit? - ale kolor to IBF ma najładniejszy - jaśniutki ceglasty).

 

Pozdrowienia dla wszystkich! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia tak pieknie rozwinela mozliwosci naszej grupy- pomyslalam tylko, ze moze ksiegowa by nam cos in plus przeksiegowala na konto nowowyklutego :wink:

Pod ponizszym adresem transmisja on line z mojego brzucha- z dedykacja dla Joasi:

http://www.lebonze.co.uk/stuff/move.htm

 

Ta zmija troche mnie podlamala (mowie o tej z wiaderka)- nie wiedzialam, ze takie okazy mamy na naszych pieknych ziemiach zachodnich. moze nie kupowac dzialki w dobrej-to tak blisko :roll:

 

Wszyscy sa niesamowicie aktywni w ten piatek. zycze wszystkim milego weekendu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip! Hip! Hura!

Gratulacje Bikosa (rozumiem że już małe na tym świecie)!!!! :p

Niedługo koniec pracy i będzie dwa dni na budowie, chyba się dzisiaj napiję z tego szczęścia.

Wreszcie wydostałam kasę z Knittera, uff - nigdy więcej nie chcę o nich słyszeć.

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów i tych malutkich i trochę starszych :wink: !

Księgowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...