Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Przed chwilą wysłałam post ale gdzieś zaginął. A propos wiosny. Tam gdzie mieszkam zakwitła wielka osiedlowa łąka- psimi odchodami wyłaniającymi się spod topniejącego śniegu. Nie ma mowy, żeby przejść "suchą stopą".

Mirromir. Mam kilka babskich uwag do Twojego projektu. Zastanów się nad przejściem z garażu do domu przez pomieszczenie gospodarcze. Dla mnie, noszącej ciągle siaty jest to bardzo dobre rozwiązanie. Nie wiem, jak z usytuowaniem domu wg stron świata ale jeśli kuchnia ma być od południa, to pewnego pięknego letniego dnia domowy kucharz przeklnie Cię "do dziesiątego pokolenia". Rozważ też powiększenie wiatrołapu, żeby pomieścić gdzieś szafę/garderobę na wierzchnie ubrania domowników i gości. Podobne pomieszczenie (garderoba) przyda się też na górze, , chyba że planujesz w każdej sypialni szafy ale i tak trzeba przecież poupychać gdzieś gdzieś wszystkie inne klamoty.Pozdrawiam. Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trobe - co do decyzji to będę ją podejmował pewnie w niedługim czasie, silikaty odpowiadają mi, ale jeszcze muszę zrobić rozeznanie co do kosztów w moim przypadku, co nie znaczy, że cena jest najważniejszym kryterium, ale z pewnością będzie miała wpływ na decyzję, co do terminu, to chciałbym rozpocząć i zakończyć budowę w tym roku, ale dopiero jestem na początku drogi załatwiania formalności związanych z projektem, więc wszystko zależy od tego ile czasu zajmą wszystkie formalności.

 

 

 

Teska - czy znalazłaś namiar na człowieka z wodociągów w Goleniowie, jeżeli tak to mam prośbę o podesłanie, jutro chcę tam pojechać. Za chwilę puszczę coś na priva. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłych użytkowników forum z okolic Szczecina.

Czy korzystał ktoś z usług architekta Pana Marka Orłowskiego? A może

ktoś potrafi mi wskazać dom wg jego projektu? Jest to architekt, którego mi polecono, ale poszukuję dodatkowych opinii na jego temat.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus - Pewnie niewiele Tobie pomogę, wiem tylko, że ten architekt razem ze wspólnikiem projektowali CH Piast, ale jest to obiekt, w którym raczej nie chciałbyś zamieszkać. Jutro postaram się znaleźć namiary na ich pracownię, może na ich stronach, o ile mają uda się Tobie znaleźć trochę informacji o ich doświadczeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

Witam ponownie wszystkich z grupy szczecińskiej, tym razem już jako właścicielka pięknego kawałeczka ziemi w Pilchowie :D Mam nadzieję, że skorzystam z Waszych doświadczeń w najbliższym czasie :wink:

 

Teska - jednak wysłałam @ do Ciebie z prośbą o namiary na architektkę. Mogę liczyć na odpowiedź? Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...