Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

GrzgorzR

 

my w listopadzie robilismy droge.....kazdy wyłozył 1000 zł.....zauwaz ze dobra droga konczy sie jakies 70 m od sasiada....nie był zainteresowany :cry: do zrobienia tej drogi jestes TY On i byc moze sasiad spod lasu ( ale mysle ze sie nie dołozy- on tez nie potzrebuje drogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

A co do drogi, to naprzykład ja nie mam co liczyc na sąsiadów. :evil:

Sama będę finansowała utwardzenie drogi, ale może stanie się cud i choć jeden zapyta o koszty? Dobrzy to ludzie, ale......była dobra praca...rzucili się na budowę...pobrali kredyty......przyszły zmiany i......pusta kieszeń, a kredyty trzeba spłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

 

 

masz rację.....kiepsko z tymi drogami jest.....ale to mówi sie sorki nie mam kasy...a nie...droga mi niepotzrebna...albo zadzwonie itp...ale widze wszedzie tak jest...co bedziesz sypac??? my mamy taki hutniczy gruz zmielony jest ok.( jak cos to chyba zostal mi namiar na tego faceta) no i mam namiarek na szlake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - jak sa juz pedy to korzystalabym z wilgotnej ziemi i sadzilabym.

 

Czy moge prosic Was o porade?

 

Otoz chce, aby moj dziadzio mial cieplej i zamierzam mu obnizyc sufit. Znalazlam pan, ktory przyjdzie, popatrzy i wyceni (dziekuje Teska :D ).

W mieszkaniu jest teraz 3,70m. Przydaloby sie obnizyc o ok 40 cm.

I teraz pytanie czy zawsze wklada sie tam styropian lub welne? Czy same plyty wycisza tez pomieszczenie?

Pietro wyzej mieszka rodzinka z 2 chlopcami w wieku lobuzersko-ganiajacym a dziadek zaczal chorowac i potrzebny mu spokoj.

Jesli warto jeszcze cos dokladac to co? welne czy styropian? czy ma to znaczenie?

Moja mama obawia sie, ze przy jakims nieszczesciu styropian bedzie stanowic wieksze zagrozenie - topiacy sie, spadajacy, trujacy(?).

 

Czy poradzilibyscie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ale mieliśmy dzisiaj długą przerwę

 

Agniesia - ja tam się nie znam, ale strop mam ocieplony wełną i na to stelaż i płyta, styropian nie jest chyba dobrym rozwiązaniem.

 

droga, droga - u mnie też tylko podsypka i taki miał asfaltowy. niestety nie wszyscy chcieli się składać więc i tylko 3/4 ulicy zrobione, a co niektórzy (zapobiegliwi - cudzym kosztem oczywiście :-? ) to, jeszcze podsypali sobie podjazdy, a co! ja oczywiście, gamoń nieprzeciętny, nie miałam tyle śmiałości i brodzę w glinie

 

czeka mnie teraz zrobienie ogrodzenia - więc pytanko do tych co już się grodzili i mają siatkę: gdzie kupić najtaniej i najlepiej oczywiście? (siatka chyba pleciona, powlekana)

 

życzę miłego dzionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

dopiero mój małżonek dotarł do domu

i oto co powiedział

"jeśli są to sadzonki ze skalepu to należy je najpierw zahartować - wystawiaszje na cały dzień np na taras, a na wieczór chowasz do domu i tak przez kilka dni, aby nie doznały szoku, i aby liście się nie "zważyły" ; gdyby to były kopane roślinki, nie byłoby problemu i możnaby posadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi

 

 

to sadzonki ze sklepu....całkiem nie wiem czy sie przyjmą ale maja piekne liscie :) tak myslałam...wsadze ja na pare godzin do wody...pozniej do donic i tak jak radzicie bede wystawiac na taras...nie na mocne słonce ....a w kwietniu je wysadze...

 

 

Zakupiłam wierzbe Hikuro coś tam...nareszcie upolowałam...nie wiem tylko czy dobrze zrobiłam... :-? :-? sekatorem poobcinałam pędy :oops: :oops: zostawiłam kikuty 15 cm... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłam wierzbe Hikuro coś tam...nareszcie upolowałam...nie wiem tylko czy dobrze zrobiłam... :-? :-? sekatorem poobcinałam pędy :oops: :oops: zostawiłam kikuty 15 cm... :cry:

 

:D :D :D :D

 

Ja kidyś zakupiłem migdałowca. Po 5 latach zaczął owocować......śliwkami.

Ale śliwki są wielkie i pyszne więc nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...