Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Maro - to rodzina, tego co sobie wypasiony domek postawil,

jesli to byl szpakowaty szczuply to brat kapitan, ale on tez ma wielka chate, wiec nie wiem czemu akurat tam chce budowac, moze dla dzieci kupil (dzieci w podstawowce :lol: ).

 

Tak to był taki gośc jak opisujesz. i był z dość młodą kobitą ale ni na taką z podstawówki może ma młoda żonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Na przetargu dupa blada :evil: niestety konkurencja była mocniejsza. Kupił facet z Trzebieży i z tego co się dowiedziałem był gotów dać nawet 100tyś za tą działkę :o . ja załozyłem pułap 60.000 co i tak uważam za cenę raczej maks za tą działke i nie jest to tylko moja opinia. A więc z wywoławczej 45 tys poszła za 68 tyś nawet członkowie komisji byli zaskoczeni że cena tak rośnie chociaż próbowali robic dobre miny :wink: . No cóż trzeba dalej szukać, pogoda się robi coraz ładniejsza to i przyjemnie będzie okolice objeżdzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pilchowie szykują coś tam niedługo ma byc przetarg zobaczymy co dadzą, a na Morelowej to zostały dwie najgorsze kiszki przy samej głównej drodze na szcecin narożnikowe jedna na skarpie jednym słowem straszne badziewie juz 3 przetargi były i nikt tego szajsu nie chce. Podobno za kilka miechów może cos rzuca tam głębiej na Morelowej w stronę torów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spotkałem się z projektantką (właściwie to juz wczoraj), w sprawie adaptacji projektu i przygotowania wszystkich niezbędnych opracowań do pozwolenia na budowę. Zakres adaptacji: przesunięcie kilku ścian działowych i poszerzenie garażu.

Za adaptację projektu + plan zagospodarowania projektantka chce

3000 pln + dodatkowo za projekty branżowe (woda + kanalizacja, gaz)

ok. 1200 pln, prąd robię we własnym zakresie.

Czy nie jest to trochę wygórowana cena (pierwsza propozycja było 3500 pln)? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja w środę!

 

Wczoraj Czupurek zablokowała mój komputer :o więc nie mogłam odpowiedzieć w sprawie trawnika

 

Do wszystkich oprócz Czupurka

Założenie trawnika:

oczyszczenie gleby z pozostałości roślinnych i kamieni

spulchnienie

wyrównanie powierzchni

wałowanie (najlepiej 2x)

lekkie podlanie

lekkie "przejechanie" grabiami gleby

siew nasion traw

lekkie "przejechanie" grabiami

wałowanie

siew nawozu

podlewanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro - 100 tys??? A facet ciagle narzeka, ze nie ma pieniedzy :o no, no,

oczywiscie mloda to jego zona - jest sporo mlodsza od niego

Kurcze no to sobie pan Kapitan wziął młodą żonkę ho ho :wink:

 

Aha pomyliłem sie jak ci powiedziałem że tylko on był z Trzebieży byli też państwo Kozub z Piaskowej vis a vis Pietruczuka. I wiesz co żona tego Kozuba była po przetargu na niego wściekła jak osa :lol: . Gość był jakiś taki niezdecydowany, siedzieli koło mnie słychac było jak mówił jej tylko "jak chcesz jak chcesz". I jak ten Kiezik krzyknął 68.000 ona miała widać chęć przebić a ten jej facet taki bez jaj no i jak przewodnicząca już powiedziała 68tyś po raz trzeci to ona dopiera zrobiła zamach tym numerkim ale spóźniła się sekundę no i zonk. Wściekła była na niego jak cholera

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...