Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

witam

czy ktoś może mi wyjaśnić kiedy zmieni się stawka vat w budownictwie - 1 stycznia czy 1 maja? :-?

To wszystko przez mego sąsiadka - już kiedyś o nim pisałem. Grzebie w moim projekciku i termin wydania pozwolenia znowu sie przesuwa. Więc z planowanego stanu surowego otwartego ostanie się może stan zero :cry:

miłego weekendu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie z tymi gratulacjami. potraktowaliscie link zbyt doslownie :lol:

chcialabym aby moj maly mezczyzna tez sobie wyszedl ale wyraznie strajkuje- nie wiem gornikiem chce zostac?? narazie pozostaje w ciemnosci moich wnetrznosci. o rany, zaczelam rymowac- mam to po joasi??

 

Stasiek, przemyslaj niespodzianke!!

 

Buziaczki na weekend

 

ag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałkowy ranek!

 

Teska - widziałam w niedzielę Twój dom; fajny. Nie podchodziłam za blisko, tylko z daleko od sąsiadów spod lasu.

 

Dzięki wszystkim za wsparcie w sprawie dachówki - będzie EURONIT!

 

Pozdrawiam! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ze nawet nie wiem co to firma od klinkieru... kupilem poprostu taki ktory najbardziej pasowal do koloru dachowki, wozilem ze soba w samochodzie jedna dachowke i przymierzalem do kolorow :D

w każdym razie nie byl taki drogi ten klinkier... zlotowka z jakims kawalkiem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potwierdzam Vat od maja ale jest prawdopodobne że będzie to 15% a nie 22% i na dodatek państwo ma różnicę od 7% zwracać. Nie przejmujmy się tym Vatem bo ten temat przewija się od lat i jak widać skutecznie motywuje ludzi do szaleństwa zwanego budowaniem.

 

Stasiek - ja mam piwnicę (nieogrzewaną) i zamierzam ocieplić jej posadzkę 5 cm styropianem a dopiero wyżej na stropie dam 10 cm. Sciany oczywiście ocieplałam 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Bikosa lepiej idź do lekarza na badanie - może się okazać tak jak u mnie, że należysz do kobiet tzw. "rodzących na ulicy" (jest to mała grupa szczęśliwych babek). Objawia się to właśnie brakiem czucia skurczów porodowych. Nie wdając się w szczegóły miałam już spore rozwarcie i musiałam pędzić na porodówkę - bo jak nie, to pozostanie Ci odczuwanie "tylko" bólów partych.

Jak już jesteś po terminie, to naprawdę powinnaś już sama iść do szpitala; przeciąganie terminu nie jest wskazane, ze względu na dziecko. Trzymam kciuki! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...