Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Agniesia ja ugotowałam jajka w obierkach od cebuli, bo farbki w okolicznych sklepach juz wyszły i dałam na to koszulki termokurczliwe. Wygląda to całkiem ok :D

Co roku próbuję malować woskiem ale efekty mierne :-? i na ten rok zawiesiłam powyszą działalność :D bo mi się już nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Poniewaz nasze dziecie nie czulo weny tworczej a i my, rodzice bylismy zabiegani, zrobilismy koszulki termokurczliwe,

 

no i jak juz jajka byly gotowe przypomnialam sobie, ze mam caly worek obierek z cebuli :-? moja pamiec jest do kitu :lol:

 

moze juz pora, zebym brala jakies preparaty dla emerytow? moze znacie cos na 'zwoje' mozgowe - cos po czym stane sie geniuszem 8) ?

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze pieknej pogody i radosnego ucztowania w gronie rodziny i przyjaciol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Życzę wszystkim pogodnych, zdrowych i szczęśliwych Swiąt Wielkanocnych. Wygląda na to, że ja też jestem uzależniona od forum, bo nawet dzisiaj zerkam, co się tu dzieje. Swoją drogą zaczęłam dzień znacznie wcześniej od spaceru z psem. Teraz muszę spionizować swoją rodzinę. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Wielkanocny Poniedziałek:-)

 

Święta spędzamy na objeżdżaniu podszczecińskich miejscowości (samochodem i rowerami). Wczoraj zwiedzilismy dokładnie Dobrą*** i Wołczkowo, dziś zawitaliśmy w Dołujach. Odnalazłam dom Czupurków, porównałam zdjęcia z rzeczywistością i rzeczywistość wygląda imponująco. Rozpoznałam także pierwszą budowlę na Waszej działce:-).. Czupurku, jeśli zauważyłaś dwóch szpiegów;-) kręcących się wokół działki, jeden w brązowej kurtce, drugi, mniejszy w czerwonej, to uspokajam, to nie złodzieje, tylko przyszli inwestorzy, czyli my:-)

 

Mam tylko małe pytanie: Większość działek jest drenażowana - przyjrzelismy sie takiemu parterowcomi z keramzytu - dookoła rury odwadniające - jaki jest poziom wody gruntowej?

 

***

"Nasza" działka juz jest prawie nasza - notariusz umówiony i czekamy na podpisanie umowy:-)

 

W związku z tym mam pytanie podobnie jak monka:

 

Mam prośbę potrzebuję namiar na kogoś kto wykonuje badania geotechniczne, macie kogoś sprawdzonego i taniego?

Pamiętam że delf podawała namiar tylko nie mam czasu tego szukać

 

 

wesołego poniedziałkowego popołudnia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poświątecznie

 

Ulanka - i nie weszłaś?! jak mogłaś! oczywiście, że nikogo nie widziałam. do 17-stej bawiłam gości, a potem grilowałam na tarasie.

ale dzięki za dobre słowo, a do zrobienia jeszcze masa. a pierwsza budowla właśnie idzie pod młotek (siekierę) w najbliższym czasie.

 

nie pamiętam jaki jest poziom, ale na głębokości posadowienia fundamentów wody nie było. problemem jest rodzaj gleby: glina i iły - więc po opadach woda ciężko się wchłania. na moim osiedlu stoi ten dom z drenażem? z tego co mi wiadomo większość nie robiła (a już na pewno koło mnie).

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...