Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

nie, w Mierzynie

co do mapki, to przecież sprzedający powinien dostarczyć komplet dokumentów więc czemu Ty za tym biegasz?

 

a juz myslalam, ze sąsiadka:-)

 

Wiem, ze te dokumenty (podobnie jak odpis z KW) powinien dostarczyc sprzedający, ale sprzedający to starszy człowiek o lasce, wiec my podjęlismy sie całej papierologii..

 

ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

no, no Ewa czyli nadeszła wielkopomna chwila :wink:

bardzo się cieszę i gratuluję.

 

No a ja czekam na pozwolenie, lada dzień powinno być bo dostałam pismo że rozesłano zawiadomienia do sąsiadów... no niestety potem musi sie uprawomocnić, potem jeszcze zawiadowmienie o rozpoczeciu robót i mogę zaczynać :D pewnie na koniec kwietnia.

 

ps. widziałaś, w projektach jest wątek o Malwie 8)

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=43072&highlight=malwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, :D

Teska zdaje sie, ze juz macie to mlode prawo jazdy w domu?

 

A pan J z moim mezem zaplanowali nasze dziecko :lol:

ale sie wczoaj ubawilam, do tego zwierzynca jeszcze jeden lobuz, to nie dla mnie,

 

Maro - jak tam szukanie dzialki? Cala polna naprzeciw dwoch nowych domkow jest gminna. Po tej ostatniej licytacji moze zdecyduja sie wytyczyc i podzielic teren. Podobno w Policach nie ida jakies dzialki i na razie nie chcieli tych w Trzebiezy sprzedawac, ale po tej zawrotnej sumie z Piaskowej - kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kochani, dzięki!! Cieszymy się z mężem baaardzo, tym bardziej, że już w tójeczke jesteśmy w domu. w Niedzielę Palmową wylądowałam w szpitalu z małym i dopiero tuz przed Wielkanoca nas puścili. A po mpowrocie do domku okazało się, że MOŻEMY ZACZYNAĆ !

Teska, dziennik powiadasz... A gdzieżbym tam ja skromny żuczek ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani grupowicze

zaczelo sie

najpierw byl :D teraz :-? - mam stresa, zaczelam sie denerwowac, rece mi sie trzesa jak czytam wyceny, dlaczego?

 

dom piwnica + parter + dach + schody zewn

jeden pan wycenil robocizne na 67 tys - cos krecil o vatach cenach brutto wiec odpadl na pocztku

drugi pan 52 tys - dobra ekipa, bez zaliczek, muruja rowno - tynkarze sa zawsze zadowoleni

trzeci pan mowi ze rowno 30 tys - buduja w trzech przez 3 miesiace,

 

myslelismy o tym za 52 tys pan Guzior

ale teraz slyszalam tez duzo dobrego o tym za 30 tys - pan Soroko

 

czy ktos zna tego drugiego? czy polecacie?

 

gdzie jest haczyk? dlaczego taka rozbieznosc za te sama prace???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniesia

 

 

to masz stresa :lol: :lol: o 2 w nocy????

 

jezeli sa ludzie którzy sa zadowoleni z tego za 30...to go po prostu bierzcie...Natomiast tez nikt Ci nie zagwarantuje na 100% ze facet za 50 wybuduje dom lepiej...

 

Moje zdanie: wzielabym tego za 30...porzadnego kierownika, porzadna umowe..i 20 mam w kieszeni.tak mysle...

 

 

Z tego co widze jestes zadowolona z Pana J???

 

 

a o prawku.....to nawet nie chce pisać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...