Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

To ja tez się melduję. Jasiu udziela się na wątkach kulinarnych, zżynając bezczelnie moje przepisy... Ostatnio się obijamy ze względu na obfitość kani. Wczorajszym hitem były BOROWIKI !!! (juz zamrożone). Piszczałam tak, że aż mój syn syczał - cicho! bo przyjda i wybiorą... I grzaneczki z maślaczkami w śmietanie. Aaa - i kanie robię inaczej niż a'la schabowe. Na masełko i z cebulką. Pyszne, pyszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu! Dzięki za pochwałę. I błogosławię Cię codziennie za Damare - niech Ci Pan Bóg w mądrych i dobrych dzieciach wynagrodzi!

Jak Bikosa się do mnie odezwie, to dam znać naturalnie, cobyśmy wszyscy się radowali nowym człowiekiem.

 

Teska! Gdzie się podziewałaś? Byłam w Kościnie w niedzielę i i widziałam Twój dom spod lasu (oględziny domu sąsiadów a głównie oczywiście dachówki ceglastej esówki Euronit). Fajny jest! Nie wchodziliśmy na działkę, bo nie zauważyliśmy żadnych ruchów w środku i na działce, więc nie chcieliśmy, żeby nas jaka ochrona, czy inny dobry sąsiad sczapił.

 

Pozdrawiam kobitki i facetów! Ivette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzybów w okolicach Sławoszewsko Bartoszewskich zatrzęsienie. Osobiście zajadałam się w niedzielę. Dostałam też wyprawkę grzybową i dzisiaj mam na obiadek grzybki z cebulką w śmietance. Ojojoj ale będzie jedzenie.

Trzymamy kciuki za Bikosę, to moja krajanka przecież. Też z Dobrej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem ze nawet koło mnie pokazało się sporo grzybów, ojciec sie wybiera więc zobaczymy co przyniesie, ja szczerze mowiąc to bardziej wole zbierac niż jesc, nie wiem może wynika to ze starej prawdy grzybiarzy że wszystkie grzyby sa jadalne, ale niektóre tylko raz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ożywienie od mojej ostatniej wizyty.

Teska budujemy od początku października. Z tego co poczytałam to u Was sporo się dzieje na budowie. Mój mąż wraca dzisiaj z morza ale na 10 dni i w między czasie ma wyjazd. Zaczynamy z budową jak wróci. Tylko zero w tym roku od wiosny poważne budowanie a na razie gromadzenie środków. W banku nie byłam, bo trochę chorowałam a poza tym to będzie dopiero potrzebne w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu,dzieki.Ja już raz tam znalazłem tę chwaloną na forum mapę przy okazji przeglądu tematu związanego z identyfikacją użytkowników.MURATOR się nie spisał ,bo w zamierzeniu miała to być mapa redakcji i się użytkownicy wzięli(m.in.TY-i kto tu niecierpliwy??!!) i porobili własne.Ale nie chciało mi się już grzebać w zsaobach...a że tu tacy mili i uczynni.... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...