Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Maro - jak tam szukanie dzialki? Cala polna naprzeciw dwoch nowych domkow jest gminna. Po tej ostatniej licytacji moze zdecyduja sie wytyczyc i podzielic teren. Podobno w Policach nie ida jakies dzialki i na razie nie chcieli tych w Trzebiezy sprzedawac, ale po tej zawrotnej sumie z Piaskowej - kto wie.

 

Witam wszystkich.

Agniesia narazie u mnie bez zmian tzn szukam. Te działki w Policach to są dwie na ul. Morelowej na tym nowym osiedlu za wiadktem. One są od ulicy asfaltowej narożnikowe jedna na skarpie na drugiej jakieś sieci energrtyki i wogóle bardzo kiepskie teraz jest 3-ci przetarg ale ja mam je w nosie i nie będę startował, Mówisz że tam na polnej jeszce mają. Ciekawe może będą chcieli sprzedawać tylko jak sama napisałaś po tej kosmicznej cenie z Osadników żeby im woda sodowa nie uderzyła do głowy i nie wycenili kosmicznie do przetargu tych działek na polnej. Podobno za jakiś czas coś tam na Pilchowie będzie to zobaczę.

Cały czas kusi mnie Tanowo bo tam jest jeszcze sporo działek jak czytam w biurach tylko ten przeklęty plan dopiero będą robić i wolę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

no mialam stresa do 4 nad ranem i niedawno dopiero wstalam,

snily mi sie awantury na budowie, poprawialam dach :o i gonilam robotnikow za sikanie i nie tylko - w miejscach niedozwolonych :lol:

 

to jakie srodki uspokajajace zalecicie poczatkujacemu?

oprocz melisy - bo nie moge tego przelknac

 

Teska - z pana J jestem zadowolona, zobacze dzisiaj co tam robia, wczoraj tak mnie glowa bolala, ze siedzialam w lozku i nie obfotografowalam pracy braci

 

A w lipcu maja sie zmienic zasady egzaminu na prawko - moze to pomoze?

 

 

PS znajomy dziennikarz mowi, ze jest 'spiecie', czyli gotowosc bojowa w sprawie Watykanu, :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agniesia przede wszytskim daj sobie prawo do błędów: w wyborze ekipy, materiałów, sposobu rozliczeń itp., itd. Nie słyszałam, żeby ktos ich uniknął, gdzieś zyskasz, ale zaraz gdzies stracisz, tak juz jest, a jak będziesz myślała, co by tu nie spier..., to na pewno zaraz cos beznadziejnego ci sie przytrafi. Trzymaj sie ogólnych zasad i przykazań typu: żadnych zaliczek, z każdym umowy - choćby do późniejszego podarcia, sprawdzanie cen przynajmniej w 2, 3 miejscach przed zakupem - i będzie OK. To ma być przyjemność, a przynajmnije ma dać przyjemność w perspektywie, nie możesz więc okupić tego rozwodem :wink: , nerwicą lub innymi przypadłościami. No.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delf - dziekuje za te slowa :D ,

zaczelam sie stresowac po poscie Osowy - mam belki podwalinowe oparte na stropie fert, belki wypadaja w roznych miejscach, nie tam gdzie sa sciany tylko zwykly strop a pod psodem sufit pokoju czy kuchni, no i zaczelam sie bac,

projekt sprawdzala nasza architekta, ale musze przyznac, ze w moim snie latala blacha dachowa, wstalam spocona, nie wiem jak ten moj maz trzyma nerwy na wodzy 8) chyba sztywniak z niego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...