Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Zgadzam się z Tobą Delfiku , pociesza mnie też Józia, że na tak duży dom (dla mnie duży!) z niewielkimi wpadkami, naprawdę wydałam baaaaardzoooo mało pieeniędzy! A efekt jest naprawdę świetny, nawet szwagier, który remontuje domy i mieszkania, był pierwszy raz w ostatnią sobotę to był w szoku, bo sobie myślał, że jak sami budujemy, to będzie szopa nie dom! A tu jak powiedział, niejedna ekipa mogłaby się uczyć!!!

 

Zostało mi jeszcze położenie gładzi na ściany, oczyszczalnia, hydrofor, elewacja z podbitką, podłogi kafelki i kuchnia i łazienka (1 szt.- na razie) i na więcej nie starczy... ale to nic miło będzie nawet na materacu spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

a to niestety, jak rozmawiamy z ekipami to mowia, ze powinnismy sie umawiac na pol roku wczesniej

 

mam namiar na ekipe z Nieklonczycy czy Uniemysla, ale oni teraz zajeci - mogliby zaczac w lipcu dopiero (no ale znalazlam innych ludzi),

 

mam tez namiar na ekipe z T, ale nie polece ich chociaz wiem ze chcieliby robote wziac - nie polece, gdyz byly problemy z 'rozplywajacym sie w niebyt' materialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to niestety, jak rozmawiamy z ekipami to mowia, ze powinnismy sie umawiac na pol roku wczesniej

 

mam namiar na ekipe z Nieklonczycy czy Uniemysla, ale oni teraz zajeci - mogliby zaczac w lipcu dopiero (no ale znalazlam innych ludzi),

 

mam tez namiar na ekipe z T, ale nie polece ich chociaz wiem ze chcieliby robote wziac - nie polece, gdyz byly problemy z 'rozplywajacym sie w niebyt' materialem

 

Gdybyś mogła na wszelki wypadek podać mi namiary na tę ekipę na lipiec byłabym Ci wdzięczna. Jeżeli będziemy zmuszeni zaczynąc w lipcu to przydałby się nam kontakt. Dziękuję za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po małym niebycie

właśnie z całą rodziną leczę grypę więc jestem do końca tygodnia w domu

na forum zajrzę dopiero w poniedziałek

 

ostatnie meldunki: po długich poszukiwaniach siatkę i całą resztę wzięłam z karo - dobra jakość, przyzwoita cena.

 

teraz szukam bramy, furtki i co najlepsze 4 słupków co by te otwieranki zamontować. wniosek jeden - pogłupieli, ceny kosmos i to, obojętnie czy bierzesz od wiśniowskiego czy manufaktura.

więc jak do przyszłego tygodnia nie trafię na coś rozsądnego - to wiśniowski

 

teraz spadam leczyć się i rodzinkę

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotę.

 

Teska - rozmawiałem dzisiaj z sąsiadem i powiedział, że dranaż był w ciągu tygodnia udrażniany, ale okazało się, że jest gdzieś przerwany - źle bardzo. W tym wszystkim jest też dobra informacja, prawdopodobnie dzisiaj będę wykonywać dalszy ciąg prac związanych z utwardzeniem drogi, zresztą pewnie jak wyjżysz z okna to pewnie wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...