Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

hej witajcie,

wiec bylam dzis w nowym centrum wyposazenia wnetrz - Top

ten nowy kolo Struga

 

Bydgoskie Fabryki maja w koncu nowe piekne modele stolow, mebli salonowych, krzesel

i calkiem niedrogo,

oczywiscie sa tez stoiska z kosmicznymi cenami: natuzzi raz firmowy a raz w jakims innym stoisku,

jest duzo kuchni w jednym miejscu

 

podobaly mi sie elprimwika, majchrzak,

majchrzak kuchnia dlugosc mebli ok 2,5-3m, szafki dolne + gorne, kosze kargo, szuflady z systemem stop, lampki, panel stalowy na scianie = 20 tysiecy

 

sa drzwi swedwood, dziadek, malinowski,

 

jest sklepze szklem, serwisami, paterami, garnkami, sztuccami - Witek's

 

sa 2 sklepy z lampami -bieda nic ciekawego,

duzo wypoczynkow skorzanych, glebokich plytkich,

 

najbardziej mi wpadly w oko kuchnie bauformat kuchen

nawet mezowi sie spodobaly - a tak sie zarzekal, ze nie bedzie sie wypowiadac nt kuchni

 

no i jeszcze Toma - tam podobala mi sie kuchnia 2kolorowa w polaczeniu z plytkami, ktore wybrali, swietne,

tylko akurat w katalogu tego przykladu nie maja, w prospekcie, takze trzeba sie samemu przejechac i poogladac

 

po tych ekspozycjach kuchennych jednego jestem pewna: nie chce zlewu w rogu,

a sciety rog to pomylony pomysl (wg mnie), zanim siegne do konca rogu to sie za kazdym razem lepetyna w szafke gorna walne :lol:

 

i dobre ciasta maja w kafejce na pietrze :roll:

 

jest jedno stoisko z kominkami spartherm i tarnawa - nie wiem czy jakies jeszcze innych firm

he i nawet taki kominek mozna juz (wklad) za 2500 zl kupic,

 

jest kilkadziesiat mebli przecenionych - w wiekszosci kanapy na ktorych siadali klienci :roll: (moze na tej mniejszosci tez siadali ale nie przygladalam sie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Teska - nie martw się to normalne, jak ktoś przez kilka lat otrzymuje spore zwroty, ja też byłam prześwietlana rok temu ale wszystko było dobrze, po prostu oni muszą i tyle, bo żal im rozstawać się z taką kasą!!!

 

 

Józia - niestety nie wiem, ale pojedź i dasz mi znać, co tam ciekawego jest, interesuje mnie kostka na podjazd! Dzięki i od razu będziesz miała okazję wpaść do nas i zdać nam relację z tej wycieczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

i po ile ta trawa z rolki?

 

Teska - współczuję, trzymam kciuki. dziwi mnie tylko dlaczego co roku nie kontrolowali. w moim jest teraz tak, ze nie wypłacą póki nie zweryfikują zeznania i nie przedstawisz rachunków.

 

mój sajgon już zaorany i ugryziony glebogryzarką. facet biedził się 3 godz. ale i kazał sobie nieźle za to zapłacić

zrobiło się równiej, choć do ideału bardzo daleko

teraz rozpoczynam akcję grabienia - ale muszę przyznać trudna to sztuka (słąbo nam to, wczoraj wychodziło) i nie wiem czy kogoś nie wynajmę.

jak dobrze pójdzie to, niedziela będzie siewna.

 

życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również

 

od rana u mnie walczą z gliną

przyjechał wpierw traktor z chyba pługiem i orał, orał, a maszyna dęba stawała tak u mnie skaliście

a teraz ponoć leci z glebogryzarką co by rozbić to wszystko

co dalej?

sama nie wiem

 

pozdrawiam

 

odpowiemy Ci jutro około godziny 15-16

pasuje termin? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...