Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Teoretycznie chyba raz w tygodniu powinni się zbierać wszyscy i uzgadniać, ale w praktyce często się zdarza, że się nie pojawiają. Jeżeli by się udało i wszyscy by się zjawili, to jest szansa, że byłoby już w tym tygodniu, ale realnie trzeba chyba liczyć dwa tygodnie. No a potem jeszcze pozwolenie, termin na uprawomocnienie i czas ucieka, a chcielibyśmy na początek czerwca ruszyć, albo i jeszcze wcześniej. Moje papiery idą przez Starostwo w Policach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzR

na pozwolenie ze starostwa w Policach czekałam ok.

1 mies., może byłoby wcześniej ale po drodze miałam małe pertraktacje w sprawie prądu i musiałam uzupełnić wniosek.

Z ZUD-em było trochę gorzej, trochę to trwało bo wszyscy ważni nie stawiali się tedy kiedy trzeba tylko tak jak im pasuje :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy całą Grupę Szczecińską!

Na forum zaglądamy od ubiegłego lata, ale dopiero teraz zebraliśmy się na odwagę, żeby się ujawnić w naszej okolicy. W przyszłym roku (oby!) chcemy się budować w Mierzynie, a teraz jesteśmy na etapie papierkowym i po kolejnych wizytach w urzędach coraz bardziej opadają nam ręce :cry: Na szczęście patrząc na Wasze osiągnięcia pocieszamy się, że człowiek duuużo wytrzyma i w końcu dopnie swego... :wink:

 

żona i koks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka,

 

czy mogłabyś zdradzić, o co chodziło w Twoim przypadku z tym prądem? Nas dziś pani w gminie postraszyła odrzuceniem wniosku o WZWiT, jeżeli nie przedstawimy jej dokumentów na to, że elektrownia ma nas do czego podłączyć! A elektrownia dopiero ma prosić gminę o warunki tech. rozbudowy sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj koks

W sprawie prądu - warunki energetyczne określały wykonanie przyłącza, które miało przebiegać przez drogę sąsiadów (16 współwłaścicieli) no i jedna osoba nie wyraziła na to zgody. Po pertraktacjach zmieniła zdanie. To tyle pokrótce.

Napisz coś więcej, w którym miejscu masz działkę. No i czy to działka rolna skoro występujesz o warunki?

A jeśli chodzi o Panią w gminie to ma ona różne pomysły, ja mimo tego że miałam warunki techniczne od dostawców mediów musiałam napisać oświadczenie, że je wykonam zgodnie z tymi warunkami.

Nie wiem czy energetyka wydaje takie zaświadczenia ale może udałoby Ci się załatwić takie pismo, że będziesz miał zapewnioną dostawę prądu, takie przyrzeczenie, nie wiem jak to się fachowo nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...