Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

Witaj Sziton

najpierw to nam powiedz co i gdzie budujesz?

 

Moje doświadczenie to budowa nie z jednym wykonawcą.

Budowałam z panem Ryszardem M. Rozstaliśmy się po sprzeczkach, ale wiem, że wtedy miał nabranych zbyt dużo budów i się chłopina nie wyrabiał. Nie wiem jak jest teraz?

Gdyby co, to możesz "chociaż" mieć wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Macie dobre doświadczenia ze swoimi wykonawcami ?

Stoję przed planowanym na jesień rozpoczęciem budowy i targają mną wątpliwości - zlecić ją jednej firmie pod klucz czy też najpierw do stanu surowego.

Może moglibyscie polecić DOBRYCH wykonawców, budowlańców, dekarzy itd., ew. wykonawcę pod klucz ?

Pozdrawiam

 

Buduję w Pilichowie dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 100 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie dobre doświadczenia ze swoimi wykonawcami ?

Stoję przed planowanym na jesień rozpoczęciem budowy i targają mną wątpliwości - zlecić ją jednej firmie pod klucz czy też najpierw do stanu surowego.

Może moglibyscie polecić DOBRYCH wykonawców, budowlańców, dekarzy itd., ew. wykonawcę pod klucz ?

Pozdrawiam

 

Buduję w Pilichowie dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 100 m

według projektu dom w rododendronach

http://www.archon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monka Agniesia

 

 

nadlesnitwo jest jak sie jedzie w strone Dobieszczyna po prawej stronie szkółka...

 

sprzedaz jest TYlko we wtorki od 10 - 14 i chyba srode...ale nie dam glowy za to obciac...

 

 

choinki wysokosci jakiejs 40 cm...byly daglezje i inne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

Torbe - no to, trochę się wyjaśniło, że jesteś ustabilizowana (chyba żeby jakaś niespodzianka :lol: ) i myślisz już o nastepnych pokoleniach. coż powiem tak: jak cię stać to, buduj nawet i z myślą o prawnukach (może wszyscy: dziecię, wnuki i prawnuki będą chciały z wami mieszkać). no wtedy to, i ze 400m2 będzie dobre. a jeżeli nie masz widoków na taką kasę to, buduj dla obecnej rodziny + góra jedno pomieszczenie dodatkowo (dla niespodziewanego gościa i paru metrów luzu).

 

i uważam, że powinno się trzymać pierwotnych założeń. ja się cieszę, że nie uległam chwilowym nastrojom i utrzymałam zakładany metraż, choć kusiło i to bardzo. niestety, odbiłam sobie gdzie indziej i trochę pomieszałam w projekcie w trakcie budowy (nie wytrzymałam jednak :cry: ) - co i wydłużyło budowę i podniosło koszty.

 

Teska - ty to, umiesz wyniuchać. ceny są the best. jak nie w tym roku to, w przyszłym napewno skorzystam, w końcu trochę metrów tego płota mam do obsadzenia, ale wpierw czekam na wizję mojego ogrodu.

 

no i znowu mrozik był w nocy. godz. 6.20 u mnie na termometrze -4,5. brrrr

 

wieści ode mnie: ogrodzenie zrobione, dzisiaj montowanie słupków od bram, a ok 4-tego przyjadą bramy i będzie na zicher.

 

pozdrówka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...