Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich!!!

:evil: :evil: :evil: grrrr... właśnie wróciliśmy z Dobrej! Już dostaję kręćka z rozkoszy, bo za każdym razem mam inną informację co do tego, kiedy możemy doprowadzić media do działki.

 

POMÓŻCIE!!! :cry: czy naprawdę mogę ciągnąć wodę (tylko do granicy działki!) i całą resztę mediów dopiero, kiedy dostanę pozwolenie na budowę!!! To skąd się biorą uzbrojone działki na sprzedaż!

Przyznajcie się, kiedy robiliście media?!!

 

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koks

 

grrrr... właśnie wróciliśmy z Dobrej! Już dostaję kręćka z rozkoszy, bo za każdym razem mam inną informację co do tego, kiedy możemy doprowadzić media do działki.

 

POMÓŻCIE!!! czy naprawdę mogę ciągnąć wodę (tylko do granicy działki!) i całą resztę mediów dopiero, kiedy dostanę pozwolenie na budowę!!! To skąd się biorą uzbrojone działki na sprzedaż!

Przyznajcie się, kiedy robiliście media?!!

 

ale numer! Ja własnie wrociłam z Dobrej:-) Czy przypadkiem nie byłas ubrana w zieloną kurtke??

 

Jak z mediami, nie powiem Ci, bo sama jestem juz zakrecona jak słoik. Złozyłam wniosek o wode i pan powiedział, ze projektant ma sie do niego zglosic w sprawie projektu przylaczenia wody. A kiedy bedziemy doprowadzac media na działke (sa w drodze) nie mam pojecia. Musze sie dowiedziec.

czupurek

 

chyba na czerwono ładniej:-) a jakie bedziesz miala schody wejsciowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulanka,

 

przy wniosku o wodę od razu podpowiadam:

pan wydał nam samą zgodę, ale bez warunków; mąż musiał pojechać jeszcze raz - dostał numer konta - wpłaciliśmy 85zł i teraz czekamy aż nam przyślą warunki techniczne!

Aha, ostrzegam - pan od wody idzie za 1,5 tygodnia na 3 tygodnie urlopu!!!

Miłe, prawda?!

 

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super!! A ja tak sobie myślałam, że może tez ktoś z grupy się kręci...:lol:

Szkoda, że nie wiedziałam, że to Ty! Na drugi raz się poprawię :wink:

 

Jeszcze jedno ważne: pan od wody ma swojego czlowieka z firmą, który doprowadza wodę i kanalizację (robi projekty itp.), a potem pan od wody sam wszystko odbiera... :(

 

pozdrawiam :D

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koks

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę!

Jak już pisałam, nasz projekt na ZUDzie dostał wymagania uzyskania zgody na podłączenie się do sieci energetycznej na działce u pewnego pana. Ten pan nie wyraził zgody (mimo zachęty) i trzeba było wystąpić do Enei o nowe warunki i dopiero wtedy nie musielismy nikogo prosic o zgodę. Nie wiem co byśmy zrobili gdybyśmy pociągnęli przyłącza a potem okazało się, że nie ma zgody na takie poprowadzenie rur, kabli

Ja bym się wstrzymała z przyłączami. I teraz również czekamy na projekt i dopiero gdy przejdzie ZUD i dostaniemy na rękę pozwolenie dopiero zaczniemy działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi,

 

a jeśli pan polecony z wodociągów zrobi projekt przyłącza do działki i da go na ZUD i tam go zatwierdzą, to wtedy nie można ciągnąć mediów?! Czy nie wystarczy tego zgłosić w starostwie (chyba nawet czytałam taki wątek na forum)?:cry:

Nie ma osobnego pozwolenia na budowę przyłączy?

Wychodzi na to, że ci, którzy sprzedają działki uzbrojone, to robia to nielegalnie... :o

 

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi,

 

zapomniałam: w warunkach technicznych poszczególni dostawcy mediów (oprócz wody, na razie) wskazali nam nawet, w którym miejscu mamy się podłączyć! I teraz mamy tyle czekać :( Nawet nie złożyliśmy wniosku o WZiZT. Boję się, że nie damy rady zrobić mediów i wybudować się w ciągu jednego roku... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...