Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Przyznaj się, czy masz już media doprowadzone na działkę? A jeśli tak, to na jakim etapie to robiłeś?

 

Małgosia

 

przyznaje bez bicia, działka kompletnie "zamadiona" - wszystko robiliśmy w ramacg komitetu uzbrojenia - wiadomo w kupie raźniej i teraz w prjekcie tylko przyłącza na mojej działce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie coś może o jakości okien drewnianych - firma partner-s spod Goleniowa

cenę dali dobrą, ale nie wiem jak te okna się mają po paru latach?

pozdrowionka

Zbigx

Mój sąsiad kupił okna w firmie Pratner-s? spod Goleniowa, co prawda plastiki, ale .... I co? A to, że wykończenie - pożal się Boże (łączenia takie jakby profile cieli piłką do metalu

nieszczelne - w środku parują

nigdzie nie zgadzał się wymiar

a terminowość? tyle co sąsiad napsioczył, że się umówił i nie przyjechali :roll:

Szczerze odradzam. Lepiej zapłać trochę więcej, ale nie miej tych przejść co mój sąsiad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w piątek dzis juz mi mniej do śmiechu :( :(

wczoraj po radosnym powitaniu musiałam lecieć do pracy

a co do rabatów

 

13000 za stan surowy to jest chyba exstra cena ? :D :D :D

 

zwykopami ściankami działowymi etc.

bez dachu

baaaardzo sie cieszę :D :D :D

oglądałam pracę tego człowieka

nikt nie miał nic do zarzucenia

a moja radość wynika z tego że znajomy (firma budowlana )za to samo zawołał 26000 i ja musiałam kopać doły :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

super od 15-stej parę dni wolnego :p

 

patrzę rano za okno na mój "ogród", patrzę i...... coś się zieleni na środeczku.

mordka mi się uśmiechnęła

niestety po bliższym zbadaniu okazało się, że to trzy całkiem dorodne chwasty (takie kłujące, podłużne liście) mi wzeszły , atrawy ni widu ni słychu :cry:

Didi - ja ci jutro chyba trochę darni uszczuplę i przeflancuję do siebie. tak więc uważaj: jak przyjadę z łopatą, goń mnie od progu. :lol:

 

no to, miłego dnia idę popracować trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj robiłam rozeznanie dot. kostki betonowej na podjazdy

wybrałam dużą, taki niby starobruk w kolorze czerwonym

1. na koksowej (producent) koszt m2 - 36,60

2. a w hurtowni koło mnie innego producenta spoza szczecina - 32,50

:o

 

 

Teska - ty się przyznaj, że wczoraj zadzwoniłaś gdzie trzeba chcąc ukrucić piractwo drogowe

tak moi mili, jadę sobie ku słońcu rano do pracki, a na wysokości bramy głównej stoi sobie na chodniku ciężarowy, pomarańczowy samochodzik.

w momencie gdy go mijałam - trzask - załapałam się na sesję zdjęciową zorganizowaną przez straż miejską.

i co? ano pupa. od 7.00 ograniczenie do 40-stu a ja 80-tką - nie będzie podjazdów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

 

po środowej wyprawie do Dobrej bez samochodu i staniu na przystanku w deszczu przeziębiłam sie i teraz zdycham;/

 

witam nowych forumowiczów:-)

 

koks, monka, dzieki za wiadomosci o wodzie, bedziemy walczyc, teraz wiem, ze musze doniesc wszystkie warunki (dzieki za wiadomosc o zblizajacym sie urlopie) i czekac na WZiZT. A co dalej, to na razie nie mysle, zbyt skomplikowane :p

 

ide sobie pochorowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...