Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Czy jest możliwość to się nie interesowałam, bo wątpię czy ktoś by chciał przyjąć na naukę dziecko zerówkowe. Ale później.....nie będę jej bronić!

 

Co do zdecydowania, to potwierdzam, ja chciałam, aby ona chodziła na tance (bo ma dryg i jest wysportowana - gwiazdy, szpagat..) 2 miesiące pochodziła i to z wielkim płaczem za każdym razem - dałam sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację! Najważniejsze, żeby to ona była zadowolona z tego, co robi...

Ja na razie tylko planuję, co moje dzieci (których jeszcze w ogóle nie ma :lol: ) będą w przyszłości robić. Wszystko może się jednak skończyć tak jak u Ciebie: same wybiorą sobie to, co im będzie odpowiadać, a nie to, czego mamie "się zachce" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za rady, czyli:

wziac polopiryne i zrobic sobie majowke :D

 

 

Meldunek z frontu:

u dziadka posprzatane i pomyte - okna w jednym pokoju mylam chyba 2 godziny - byly cale zagipsowane, paznokcie do poprawki :lol:

 

dziadek oparl drabine o swiezutka sciane i teraz jest srebry slad :(

ale dziadek sie nie przejmuje, cieszy sie, ze jest ciszej i dzieki welnie juz slabo slychac troje dzieci z mieszkania wyzej

 

raport z poczty:

zeby zaplacic jakis rachunek 50 zl, stalam ponad godzine na poczcie - jedno okienko, akurat trafila mi sie pani z kartonem, cieszylam sie ze tylko jeden, ale...

w srodku kartonu miala 20 paczek do nadania :lol:

 

ale sie dzisiaj nastalam... ide sie porelaksowac do wanny z olejkiem rozanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych!

 

Gruby76 no do mnie bedziesz miał bliżej niz do Didi :wink: Ale najwazniejsze, żeś po naszej stronie 8) Powiedz cos więcej o lokalizacji.

powodzenia.

 

 

Witam jak już wspomniałem zaczynam swoją WIELKĄ PRZYGODĘ na Czarnych Łąkach jak byś jechał przez Czarne Łąki w kierunku Lubczyny to po prawej stronie ale nie przy głównej drodze tylko w głębi tzn są ze dwa żędy działek i dopiero moja no pięknie tam jest myszołowy latają można popatrzeć jak polują ostatnio nad moją działką krążyły dwa bociany hmmmm zastanawiające :wink: ale ja już mam syna i narazie z żoną nie zamierzamy powiększyć familii.

 

Pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka

Jolly wpada tylko na chwilkę tak jak i Maksiu i Delf (że o bytności Bikosy, Amo, S.P. i innych nie wspomnę).

 

w kwestii formalnej... rzadko bywam bo:

1. pracuje na dwóch etatach i nie mam specjalnie czasu na siedzenie na forum (choć z checią bym posiedział)

2. obecnie jestem na urlopie i zasuwam od świtu do zmierzchu na budowie...

 

no to się wytłumaczyłem.. mam nadzieje :D

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...