Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam starych i nowych po urlopie! :D :D :D

 

W Beskidach było bossskooo!!! :D

 

Babia Góra zdobyta i to bynajmiej nie na miotle :lol: ! Śniegu jeszcze po kolana w wyższych partiach gór, ale niżej - te łąki krokusów, zawilców i kaczeńce nad strumieniami - cudo!

 

Nachodziłam się i napasłam oczy za wszystkie czasy!

 

Aż się nie chciało dzisiaj wyjeżdżać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dłuższym, łikendowym niebycie

 

Teska - a gdzie balowaliście?

 

melduję - tak jak przepowiadaliście, od soboty wschodzi trawka. jeszcze malutka, wschodzi partiami, ale z dnia na dzień coraz więcej się jej przebija. :p

i za dwa, trzy dni nasze jedyne jak narazie drzewko powinno rozwinąć kwiaty - czyli miesiąc po inauguracji w Japonii.

 

co by tu jeszcze? ach, byłam w sobotę u Didi - ech jak ona ma już cudniaście - w chatce i w ogrodzie - tip-top - już nie ma co tam robić, tylko się opalać :p

 

do mnie może dziś wreszcie bramy przyjadą, no ale zobaczymy.

 

łikendzik był super trochę pracy, trochę jazdy, a najwięcej leżakowania na tarasiku. :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie potomków

mój zawsze sam wybierał swoje zainteresowania. i tak od pierwszej klasy podstawówki była to, piłka nożna

potem, po paru latach mu się odmieniło i jest zafascynowany kulturą japońską: trenuje iaido, zasadził shirofugen, w domu biega w oryginalnych japonkach, uczy się japońskiego.

a my się śmiejemy jak dogadamy się w przyszłości z synową :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

zazdroszcze wam etapow, tego, ze w ogole mozecie cos robic,

raport z urzedu w Policach:

najpierw twierdzili, ze czegos nie ma, przyslali ponaglenieo jakas wplate,

maz pojechal - wszystko zpalacone,

potem po tygodniu p[rzyszlo upomnienie, ze brakuje wypisu i wyrysu z planu,

maz pojechal - wszystko bylo,

 

w zeszlym tygodniu straszyli nas, ze wjazd jest zle usytuowany i cofna dokumenty - wszystko okazalo sie ok,

tez w zeszlym tygodniu powiedzieli, ze nie ma podania o odrolnienie dzialki - a mamy podbite ze oddalismy i ze bylo z innymi dokumentami,

dzis maz pojecvhal - znalazlo sie

 

co sie dzieje w tym urzedzie? ginie, znajduje sie, bezpodstawnie wydaja pieniadze na polecone ponaglenia

 

 

co za marnotrawstwo, normalnie tkwia urzednicy jeszcze w tamtym systemie, gdzie petent byl skaraniem boskim, klopotem, kims do przeganiania, popedzania, lekcewazenia,

 

a tak chcialam wszystko zalatwic po ludzku, normalnie, bez 'trzynastek'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...