Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

ciag dalszy ogrodniczych zakupow i bawienia sie w ogrodnika...

 

dzis zakupiono:

12 rododendronow

3 żarnowce

6 azalii

1 jablon ale taka cala czerwona kwiaty i liscie czerwone...nie dojedzenia:)

 

 

niom jutro sadze to wszystko...znaczy azalie juz posadzone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe popołudniowo wniosek na pozwolenie złożyłam 5.04 i nadal czekam ,ale chodzi mi o pomoc w sprawie ekipy do stanu surowego otwartego ekipy które mi wyceniały są drogie za prosty dom z dwuspadowym dachem życzą sobie od 38-45tys.jak czytam na forum to wydaje mi się ,że to drogo może macie jakies ekipy sprawdzone tańsze ? jak tak to proszę o namiary Gosikk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, Gosia, ja mialam oferte na prosty, kanciaty dom z dachem nawet za 67 tys.

Twoje oferty sa na poziomie cen srednich, uczciwych, pozostaje pytanie czy ci fachowcy sa dobrzy?

jesli tak to bierz, tak na hopsiup to moze i znajdziesz tanszych, ale takich, ktorych nikt nie chcial,

zazwyczaj ekipe zamawia sie juz w zimie jak ma dzialac na wiosne, pewnie te lepsze juz sa pozajmowane dzieki poczcie pantoflowej, ludzie byli zadowoleni i przekazuja sobie ze znajomymi ekipe - na przyklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosikk - wniosek na pozwolenie złożyłam 5.04 i nadal czekam

 

ja złożyłem 24-03 pozwolenie było 19-04 i dziś dzienniczek budowy odebrałem i pozwolenie uprawomocnione działamy.

tam trzeba chodzić i marudzić i pomagać bo panie urzędniczki mało czasu a dużo roboyty mają ;-)

 

nie na darmo jest przypis w księdze apokalipsy o urzędnikacj;;;;-))

"...a Pan zesłał ich aby siali zamęt i zniszczenie..." czy jakoś tak:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

poszukuję ziemi na podsypanie domu, chodzi o zwykłą ziemie z wykopów, a nie taką pod kwiatki - macie jakieś pomysły?

 

Didi czy, jak zasypię to co mam teraz (trawka, chwasty) ziemią, to będzie dobrze, czy mam wypleniać już teraz, żeby nie wyszło później w ogródku?

 

Aha, i jeszcze jedno: prosze o opinie: kominek zwykły, czy z płaszczem wodnym? (Didi proszona o niewpowiadanie się :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czwartkowo

jaki ten tydzień króciutki będzie :p

 

Delf - z tym kominikiem to, zależy co chcesz zrobić. rozsądnie jest zakupić z płaszczem, ale ja np osobiście jak już nazbieram na niego to zakupię zwykły, ozdobny - jakoś nie chce mi się palić bo muszę

 

Teska - to może ja bym koło łikendu do cię przydreptała na pół godziny oglądnąć te roślinki?

 

a ja będę dzisiaj sadzić tujki - wczoraj mi przywieźli cosik 30 szt, więc pół płota obsadzę :lol:

 

pozdrawiam wsiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że się wypowię:

Mojemu sąsiadowi, który ma kominek z płaszczem wodnym miesiąc temu zapalił się komin i popękał. Co prawda ma on "tradycyjny " komin tzn. z cegieł a nie schidla, ale.....Gdy przyszedł kominiarz to powiedział, że ostatnio był przy 4 szt takich palących się kominów, gdzie przyczyną były kominki z płaszczem wodnym. Powiedział tak: jeśli chociaż trochę będzie drewno mokre palone w tym kominku, to zawsze będzie to "nawilżać" sadze w kominie, które się zbrylą a potem przy paleniu i uzyskaniu wysokiej temperatury dochodzi do zapalenia tych sadzy. Tłumaczył, że tu chodzi o ta parę osadzającą się na kominku.

Ja tylko powtarzam to co powiedział mi mój przerażony sąsiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...