Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :lol:

Nawiązując do pytania Delfika ja też szukam ziemi ale takiej do sadzenia roślinek. No i moze być nie jakas super byle nie strasznie droga bo sami wiecie powolna wykonczeiowłka wykańcza :oops:

Powodzenia wszystkim starym i nowym :wink:

Aha- jesli ktos po przeczytaniu moejgo dziennika nadal chce namiarki na moja ekipe od stanu surowego (ale bez dachu) to niech pyta na privie 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ile czekaliście w Starostwie Police na osteplowanie dziennika?

Bo ja chyba oszleję, dziennik złożyłam tydzień temu i dzisiaj miałam dzwonić żeby zapytać się czy można go odebrać i dopiero po 3 telefonach dowiedziałam się, że może w poniedziałek coś będzie wiadomo :evil: bo nie wpłynęły wszystkie zwrotki :evil: Dodam że decyzja była wydana 14 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Muszę przyznać, że jak ostatnio robiłem rozeznanie na temat pewnej działeczki i potrzebowałem kokretnych informacji to te panie koleżanki żony bardzo pomogły :p

Ale pewnie jak bym przyszedł tak z ulicy to by ze mną gadać nie chciały, i tak niestety jest w większości urzędów. Jak masz znajomości to wszystko sie załatwi a jak nie to człowiek traci nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy szczecińskiej :D Moja działka znajduje się 10 km za Stargardem Szczec.(ale nie w stronę Szczec :) ) więc pomyślałam, że mogę tu do Was zajrzeć.Mam pytanie (albo prośbę) do Czupurka- ja tez wlasnie w weekend albo w przyszly mam zamiar posadzic moje tujki (120sztuk :roll: ) ale jestem zielona w tych roślinnych tematach no i jakbyś mogła dac mi siakieś rady albo cóś :wink: np. czy trzeba w te wykopane dołki nasypać jakiejs lepszej ziemi czy taka zwykla starczy(w tym miejscu jeszcze niedawno sąsiadka miala ogródek, więc ziemia była nawożona) i czy od razu trzeba te tujki podlać a potem jak często i czy trzeba to od razu osypać jakąś korą, czy dopiero jak urosną(ja będe wsadzać takie mniej więcej półmetrowe) no i ogólnie jak o nie dbać.Ale Cię zasypałam pytaniami, co? :wink: Jak ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat to też bardzo proszę :D z góry dziękuję za wszelką pomoc no i chyba bedę tu do Was zaglądać bo przyjemnie tu!!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...