Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Szczecińska


koala1

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 77,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Teska

    8209

  • Didi

    3937

  • bodekku

    3703

  • bryta

    3343

Najaktywniejsi w wątku

Arcobaleno

uff - chyba jednak nie dam rady zapamietać :cry:

 

doł pod każdą tuje musi być zaprawiony tzn. musisz dać tam ziemię kwaśną, albo subsrat torfowy, a potem oczywiście, że trzeba obsypć i to tak szczerze korą i podlać od razu, a potem nie szczędzić dla nich wody, bo tuje lubią środowisko wilgotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy szczecińskiej :D Moja działka znajduje się 10 km za Stargardem Szczec.(ale nie w stronę Szczec :) )

Pozdrawiam!!

 

witaj sąsiadko... napisz może coś więcej gdzie jest twoja działeczka...

ja np. buduje się w grzędzicach

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu

zawsze czujny gdy się o tobie mówi, lub gdy ktoś w pobliżu buduje

 

a tak a propos:

cóż to za notka przy Twoim nicu? to od redakcji? gratuluję!

 

Didi: czujny nie czujny.. dobrze poznać sąsiadów :D 10 km od stargardu to moze być tylko 5 km odemnie :D.. albo 15 :D jesli tam gdzie sie domyslam :D

 

a mowisz o ktorej notatce? tej o wszechmocnym??? no w sumie to dawno tu nie bylem i mialem okazji sie pochwalic :D :D :D to od 2 miesiecy juz tak mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Didi-specjalistko!Dziękuję za pomoc, myślę, że sobie już jakoś poradzę :roll:

Maksiu! Ja jeszcze póki co mieszkam w Stargardzie, więc całkiem niedaleko :D a działeczkę mamy 10 km za Stargardem we wsi Gogolewo(pierwsza wieś leżąca na drodze na Chociwel)-pewnie i tak nic Ci to nie mówi :wink: To są jeszcze takie rejony, gdzie nie powstaje tak dużo nowych domów tak jak właśnie w Grzędzicach, czy np w Morzyczynie, gdzie domki rosną jak grzyby po deszczu no i ceny działek nieraz powalają z nóg. Moje Gogolewo to taka normalna wieś gdzie nawet nie ma gazu ani kanalizacji(i w najbliższym czasie się nie zanosi :roll: )

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro74

Naszą decyzję wydawała p. Wieczorek więc chyba trudno będzie coś wskurać bo to podobno twarda sztuka :roll: ale stemplowaniem dziennika zajmuje się jakiś Pan, który siedzi z nią w pokoju (zapomniałam nazwiska) Problem jest z tym, że naszą decyzję dostało jeszcze 18 osób a nie wszystkim doręczono bo niektóre adresy są nieaktualne. Jutro będę się dowiadywać komu nie doręczono listu i postaram się skontaktować z tymi osobami to może będzie szybciej niż urzędowo :roll: ale jeśli ze strony Twojej żony też by się udało coś wskurać to byłabym bardzo wdzięczna :D

Odezwę się jutro na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksiu! Ja jeszcze póki co mieszkam w Stargardzie, więc całkiem niedaleko :D a działeczkę mamy 10 km za Stargardem we wsi Gogolewo(pierwsza wieś leżąca na drodze na Chociwel)-pewnie i tak nic Ci to nie mówi :wink: To są jeszcze takie rejony, gdzie nie powstaje tak dużo nowych domów tak jak właśnie w Grzędzicach, czy np w Morzyczynie, gdzie domki rosną jak grzyby po deszczu no i ceny działek nieraz powalają z nóg. Moje Gogolewo to taka normalna wieś gdzie nawet nie ma gazu ani kanalizacji(i w najbliższym czasie się nie zanosi :roll: )

Pozdrawiam!!!

 

no i sie mocno mylisz... codziennie jezdze do pracy do stargardu przez gogolewo... znam gogolewo i dalewo na pamięc.. ciekaw jestem która budowa jest wasza... zreszta zobacze gdzie pojawią się nowe tuje :D

googolewo to chyba gmina marianowo, prawda?

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek wszystkim piatkowo! Strasznie dawno mnie tu nie było i chyba nie nadrobię już zaległości - tyle tego napisaliście. Melduję, że u nas parter już stoi a w poniedziałek będzie robiony strop. Jak na razie za sobą mamy jedną wpadkę, ale do poprawki, więc nie jest żle.

Monka, co tam u Ciebie? Przeszły Ci niepokoje duszy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, no gratuluję postępów :lol: Fajnie już masz, jak się zrobi cieplej to chyba wybiorę się z córą na wycieczkę rowerową w Twoje rejony 8)

U mnie znowu pod górę ...walczę ze Starostwem o ostęplowanie dziennika w jakimś przyzwoitym terminie więc na niepokoje duszy nie mam czasu :wink:

No i mam do ciebie prośbę możesz mi na priva puscić namiar na geodetę, który wytyczał twój dom i ile mu płaciłaś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...